Есть ответ 👍

Підкреслити граматичні основи, накреслити схеми, визначити вид зв’язку: 1.Я мрію так життя прожити, щоб кров і піт віддать землі своїй, щоб у плодах мої хилились віти, щоб розроставсь в глибинах корінь мій.

2.Коли пісні мойого краю пливуть у рідних голосах, мені здається,що збираю цілющі трави я в лугах.

3.Я син народу, що вгору йде, хоч був запертий в льох.

4.Не забувайте, звідки ви і хто ви, чиїх очей лежить на вас печать.

271
363
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Відповідь:

1. Я (підмет) мрію (присудок) життя (додаток) прожити (кажись то присудок) хилилися (прис.) віти (підмет) ... розростався ( присудок) глибинах (це прислівник - обставина) корінь (підм.) мій (додаток)

2.Коли (обставина) пісні (підм.) пливуть (присуд.) у рідних голосах (обстав.) здається (присуд.) збираю (присуд.) цілющі (означ.) трави (підм.) я(додаток) в лугах (обстав.)

3.Я(підм.) син (додат.) народу (тож додаток кажись) йде (прис.) вгору(обстав.) запертий (прис.) в льох (обсав)

4. Не (частка не як не позначається не як нав прост ищо не учили) забувайте (прис.) звідки (обстав.) ви (підм.) лежить (прис.)

Пояснення:

:)


Наприкінці літа ластівки стають мандрівниками. вони летятьу теплі краї — вирій. пташки нас, тому що їм немає чого їсти. щойно холоднішає, комахи ховаються в щілини, під кору дерев, зариваютьсяв землю, в опале листя. ми з нетерпінням чекаємо, коли ластівкиповернуться. адже вони — захисники дерев у садах, парках і лісах.

Популярно: Українська мова