Есть ответ 👍

Виписати безсполучникові речення з диктантуПам’ять Пам’ять кожної людини працює по-своєму. Не тільки краще чи гірше, а саме по-своєму, у залежності від її індивідуальних особливостей. У сучасній психології визначають такі її три види: образну, емоційну та логічну.

Образна пам’ять зберігає запахи моря й диму, смак хліба й цукерок, обриси гір і зліт літака, м’якість вати й холод металу, колючість шипів і тепло рукостискання.

З образною пам’яттю дуже тісно пов’язана пам’ять емоційна, адже її світ – це почуття. Це й не дивно, бо всі наші переживання – це саме і є образи, збережені нами. І все ж емоційна пам’ять особлива. Переконливий доказ – несхоже ставлення до побаченого в різних людей.

І третій вид пам’яті – це пам’ять логічна, пам’ять на думки, слова. Вона, як й інші види пам’яті, надає людині індивідуальності.

Усі три види пам’яті живуть поруч, кожна дарує нам щось своє, але якась одна переважає, є провідною. Тому люди по-різному і запам’ятовують, і пам’ятають.

До речі, варто зауважити: пам’ять – явище змінне, тому її можна й потрібно тренувати й розвивати. Недаремно є таке побажання: «Нехай ніколи не зраджує тебе твоя пам’ять».

165
362
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


на світі живе багато людей, і всі різні. у кожної людини своя доля, мета, досвід і життєва правда. але, мабуть, всі мають одну спільну рису — хочуть залишити свій слід на землі.

 

це абсолютно природньо. так повелося ще з давніх-давен. адже навіть у стародавньому прислів’ї говориться, що людина за життя має посадити дерево, побудувати дім і виховати дитину. дитина теж продовжить рід і передасть своїм дітям пам’ять про своїх батьків. таким чином, не перерветься ланцюжок життя, і людина не зникне безслідно. це, звичайно, правильно, але у всі часи були люди, які своїм власним прикладом розширювали це правило. такими були великі гуманісти: л. українка, т. шевченко, і. франко, які настільки сильно любили свій народ, віддали йому так багато творчої наснаги, так щиро вірили в його щасливе майбутнє і намагалися його наблизити, що назавжди залишилися в його світлій пам’яті. і це справедливо. бо тільки людині, яка має настільки гаряче і щире серце, що може вмістити всі болі і скорботи свого народу, дається моральне право сподіватись на те, щоб її «в сім’ї великій, в сім’ї вольній, новій» пом’янули «незлим тихим словом».

 

на мій погляд, тільки така людина залишає справді помітний слід на землі.

Популярно: Українська мова