Есть ответ 👍

Пишіть прислівники, розкриваючи дужки. Які слова викликають у вас сумнів при наголошенні? Перевірити себе за словником. Від(усюди), (во)віки, (в)решті(решт), всього(на)всього, (в)цілому, (без)відома, (без)перестанку, (без)сумніву, (без)кінця(краю), (в)до(світа), (в)заперті, (в)затишку, (від) тепер, день(за)днем, (в)шосте, ген(ген), давним(давно), день(у)день, десь(то), (до)відома, (з)боку, (до)ладу, (до)нині, (до)ранку, (з)боку.

5. Перепишіть речення, розкриваючи дужки. З’ясуйте розбіжність у написанні однозвучних слів. Визначте частини мови, до яких вони належать.
1. Крамниця замкнута (з)середини – починай читати (з)середини розділу.
2. Глянути (в)бік – ударити (в)бік.
3. Попередити (в)останнє – налити води (в)останнє відро.
4. Увести прислівник (у)перше речення – (у)перше почути.
5. Подарувати (на)пам’ять книгу – продекламувати вірш Шевченка (на)пам’ять.

238
348
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


 

ніщо так не змушує задуматися як смерть близької або добре знайомої людини. так вийшло і зі мною. маленька десятирічна дівчинка ніяк не могла собі уявити, що сусідка, яку вона знала все своє коротке життя, раптом помре. мама часто заходила до неї в гості, та й та не залишалася у боргу. довгі осінні вечори протікали за кухлем чаю і нескінченними розмовами. так тривало багато років. неможливо було навіть уявити, що ці карі, серйозні очі, будуть закриті чиєюсь тремтячою рукою, а особа, рухоме і живе, раптом застигне, як гіпсова маска. коли я зрозуміла, що сталося, досить довго мені здавалося, що це несусвітня нісенітниця. але ось з тих пір пройшло вже 3 роки і все стало навпаки - я не тільки можу уявити її живою, але й навіть як виглядала наша сусідка. це жахливо, але саме такі уроки долі роблять нас дорослішим і мудрішим, а деколи і раніше терміну.

Популярно: Українська мова