Есть ответ 👍

Виписати іменники, що мають форму ТІЛЬКИ множини.Чернівці, змагання, джинси, молоко, вітри, фінанси, Південний Буг, радощі, морози, сквери, сходи.

292
492
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


Дятел-птах досить великого розміру; один із найвідоміших представників родини дятлових. населяє найрізноманітніші лісові ландшафти палеарктики від канарських островів і північно-західної африки на заході до камчатки і японських островів на сході, причому майже скрізь є звичайним, численним видом. нерідко селиться в межах населених пунктів  — у старих садах, парках, на кладовищах. як правило, веде осілий спосіб життя і лише на північній межі ареалу в несприятливі роки здійснює масові кочівлі-інвазії в сусідні регіони.

дятел відіграє важливу роль в екосистемах лісу, забезпечуючи дуплами дрібних птахів, таких як синиці і мухоловки[1]. крім того, він у великій кількості поїдає лісових шкідників: попелиць, гусінь метеликів і комах, які живляться деревиною  — вусачів, златок, короїдів, мурах тощо[2]. якщо навесні та влітку основу раціону тваринні корми, то восени і взимку птах переходить на рослинну їжу. у хвойних лісах його основним кормом є насіння сосни, ялини і модрини. для довбання шишок використовується «кузня»  — розгалуження гілок, щілина в корі або отвір, зроблений дятлом, у який вставляється шишка. у південних листяних лісах дятли споживають горіхи та плоди кісточкових дерев.

сезон розмноження триває з кінця березня по червень. будівництву гнізда передує галаслива, демонстративна поведінка птахів, криками, стукотом і шлюбними іграми. у кладці зазвичай 5—7 блискучих білих яєць. висиджують по черзі обидва птахи, близько двох тижнів. пташенят спочатку не чутно, але ближче до вильоту вони стають галасливими і висовуються з гнізда. виліт молодих відбувається, як правило, у червні, у віці близько 3 тижнів.

Популярно: Українська мова