jjjustangel1
22.01.2021 07:22
Физика
Есть ответ 👍

Амплитуда механических колебаний материальной точки равна 13 см. Определи путь, пройденный материальной точкой, и модуль перемещения материальной точки за половину периода колебаний, если колебания начинаются из положения крайнего отклонения от равновесия.

238
465
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

yegor655
4,8(46 оценок)

За одно полное колебание тело совершает путь, равный четырём амплитудам.

Тогда за половину периода тело пройдёт путь, равный двум амплитудам. Путь, пройденный телом, в этом случае составит L=2A =2*50=100(см)

если изначально точка находится в положении 1, то за половину периода точка переместится в положении 2, тогда модуль перемещения s=2A=2*50=100(cм)

nuraytolegen91
4,4(90 оценок)

Атом — з хімічної точки зору найменша, електронейтральна, хімічно неподільна частинка речовини. Фізична модель атома, у свою чергу, докладніше розкриває подробиці його будови. Відповідно до неї, атом складається з щільного ядра з позитивно заряджених протонів та електрично нейтральних нейтронів.Будова атома На популярному рівні будову атома можна викласти у рамках так званої планетарної моделі, запропонованої Ернестом Резерфордом у 1911 році як результат його експериментів з розсіяння альфа-частинок атомами золота. Згідно з моделлю Резерфорда атом складається з масивного важкого ядра і електронів, що обертаються навколо ядра. Така модель нагадує своєю будовою Сонячну систему, що й слугувало при виборі назви моделі. Однак, сьогодні модель атома Резерфорда має лише історичну цінністьБудова атома Атоми складаються з елементарних частинок (протонів, електронів, та нейтронів). У центрі атома знаходиться крихітне, позитивно заряджене ядро, що складається з протонів та нейтронів. Ядро оточене електронною хмарою, яка займає більшу частину його об'єму. В електронній хмарі можна виділити оболонки, для кожних з яких існує кілька можливих орбіталей. Коли електрони приєднуються до атома, вони займають орбіталь із найнижчою енергією. Лише електрони зовнішньої оболонки можуть брати участь в утворенні міжатомних зв'язків. Атоми можуть віддавати та приєднувати електрони, стаючи позитивно або негативно зарядженими іонами.

Популярно: Физика