Есть ответ 👍

Висновок значення тканин в організмі людини

236
477
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

Aнoним01
4,5(86 оценок)

Будова тканин тісно взаємопов'язана з виконуваними функціями.Епітеліальна тканина покриває тіло ззовні,вистилає слизові оболонки.Епітелій забезпечує взаємозв'язок організму з навколишнім середовищем.Там є пори в які відкриваються сальні та потові залози.Він тонкий,але дуже надійний.Основими функціями м'язової тканини є збудливість і скоротливість.Скоротливість забезпечується скоротливими білками які є в кожному м'язі.Розрізняют також посмуговану і не посмуговану м'язову тканину.Розташування м'язових волокон тісно пов'язано з виконуваними функціями.Основи функціями нервової тканини є збудливість і провідність.Вона складається з нейронів,які в свою чергу складаються з аксонів і дендритів,що і проводять нервові імпульси.Я думаю цього буде досить.

Milana220408
4,6(10 оценок)

Объяснение:

Біологія як наука постала, коли людина почала пізнавати довкілля, у зв'язку з матеріальними умовами життя суспільства, розвитком виробничих стосунків, медицини, практичних потреб людини.

Нарівні з фізикою, хімією, математикою біологія належить до природничих наук, предметом вивчання яких є природа. У процесі поступового розвитку й збагачування новими фактами біологія перетворилася в комплекс наук, що досліджує закономірності, властиві істотам із різних боків. Деякі з цих наук представляють самостійні дисципліни — анатомія, фізіологія, гістологія, біохімія, мікробіологія тощо. Сучасна біологія — це складний високо-диференційований комплекс фундаментальних і прикладних досліджень живої природи, яка має чимало біологічних дисциплін, що спеціалізуються на вивченні структурно-функційних особливостей певних організмів. Теоретичний фундамент біології заклало еволюційне вчення Дарвіна, клітинна теорія Шванна і целюлярна патологія Рудольфа Вірхова.

Популярно: Биология