Есть ответ 👍

Усний твір-опис приміщення за картиною в художньому стилі

191
351
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


На картині зображена старенька українська кімната. Через вікно проникає багато світла, тому можна роздивитися внутрішність цієї досить охайної та затишної кімнати.

На чисто побіленій стіні висить багато різноманітних ікон. Куточки кімнати теж прикрашені ними. Їх доповнюють рушники, котрі висять поверх них. Неможливо уявити сільської хати, де б на найпочеснішому місці не красувався витканий власноруч витвір. Доповнює охайність чисто вимита підлога. Біля вікна стоїть невеличкий стіл вкритий сірою скатертиною. На ньому стоїть самовар, червоний з гарним узором чайник, чашки з чаєм та тарілка з якимись смаколиками. З кожного боку стола стоїть дерев'яний стілець. Можна сказати, що це витвір мистецтва, адже не кожний майстер зможе так зробити стільчика. В кожному куточку стоїть трикутний стіл. На них лежать сірі рушники. А на них стоять гарні глечики з квітами та сухоцвітами. Під стіною можна побачити лаву. На ній напевно можна було б добре відпочити.

Уся картина дихає теплом і спокоєм, злагодою і любов’ю.

Надеюсь ^^


Знання -це скарб.людина, яка прагне знань, відчуває постійну потребу в їх поповненні. чим більше вона пізнає, тим більше їй хочеться знати. бо нові поняття, факти, ідеї розширюють коло інтересів, відкривають привабливі обрії ще не пізнаного. не може приносити радість жодна справа, якщо ми не вміємо її виконувати. тож треба наполегливо вчитися, щоб після тривалої навчальної праці відчувати ве­лике задоволення. адже навчання дає пізнання, вміння і навички. не треба боятись помилятися. вміння вчитися на помилках — ключ до успіху. щоб знайти своє покликання, справу всього життя, треба вчитися. знання потрібні, щоб здобути професію. про це треба замислитися вже в шостому класі. безталанних людей немає. є люди, що займаються не своєю справою. найбільших успіхів людина досягає тоді, коли її здібності і схильності вчасно виявлені і розвинуті. щоб вибрати професію, потрібно знати свої індивідуальні здібності. школа повинна учням обрати майбутню професію. але багато залежить і від самих учнів. у кожного є улюблені навчальні дисципліни і ті, які нам нудними і нецікавими. хоча, на мою думку, нецікавих предметів немає. і якщо почати краще готуватися до «нецікавих» уроків, то незабаром вони стануть улюбленими. знання упевненості у своїх силах, а це вже перший крок до успіху в житті.

Популярно: Українська мова