Есть ответ 👍

Твір на тему:"життя Онєгіна- це гонитва за..."

114
383
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Объяснение:

Життя Онєгіна – це гонитва за насолодами. Воно беззмістовне, одноманітне, хоч і сповнене пригодами. Світ сприймається героєм, як місце для щоденних насолод та задоволень. Така життєва філософія називається гедонізмом. Життя Онєгіна – це гонитва за насолодами. Воно беззмістовне, одноманітне, хоч і сповнене пригодами. Світ сприймається героєм, як місце для щоденних насолод та задоволень. Така життєва філософія називається гедонізмом.

Онєгін не знаходить свого щирого призначення й місця в житті, він тяготиться своєю самітністю, незатребуваністю. Говорячи словами Герцена, “Онєгін… зайва людина в тім середовищі, де він перебуває, але, не маючи потрібну силу характеру, ніяк не може вирватися з її”. Але, на думку самого письменника, образ Онєгіна не закінчений. Адже роман у віршах по суті завершується такою постановкою питання: “Яким буде Онєгін надалі?” Сам Пушкін залишає характер свого героя відкритим, підкресливши цим саму здатність Онєгіна до різкої зміни ціннісних орієнтирів і, помічу, певною готовністю до дії, до вчинку. Правда, можливостей для реалізації себе в Онєгіна практично немає. Але роман не відповідає на вышепоставленный питання, воно його задає читачеві.

Пушкін розлучається зі своїм героєм в один з найпохмуріших і безвихідних моментів його життя, надаючи читачеві право засудити героя чи виправдати його, додумати його подальшу долю. Але один висновок цілком ясний: такі люди, як Онєгін, приречені на бездіяльність. Вони стали знаменням часу, перетворившись на "розумних ненужностей", "зайвих людей".

polina1336
4,5(79 оценок)

Санитарное средство, которое каким-либо образом должно ограничить количество опасных бактерий и вирусов.

Популярно: Литература