Есть ответ 👍

1 Ребят

. Найти в законодательстве, какие сведения не подлежат к государственной тайне и засекречиванию. Определить, какое наказание предусматривает Уголовный кодекс за незаконное получение и разглашение сведений, составляющих коммерческую и банковскую тайну. Построить списки действующих законов по следующим тематикам:
а) средства массовой информации;
б) информационная безопасность.
Каждый из полученных списков сохранить в электронной папке пользователя с соответствующим названием. Найти общие документы в построенных списках (пересечение списков). Полученный список сохранить в электронной папке пользователя. В действующем Гражданском кодексе РФ расставьте закладки на статьи, в которых речь идет о тайне. Закладкам присвоить имена, соответствующие названиям статей. Найти форму заявления на оформление загранпаспорта и заполните ее. Используя автоматическое средство сравнения редакций, определить, какие изменения произошли в ФЗ РФ «Об информации, информационных технологиях и о защите информации».

Задание 7. В коммерческой организации «N», в связи с выполнением совместных госзаказов, холдинговой компанией «А.» были командированы 2 сотрудника: инженер Федоров и технолог Андреев. Для более детального изучения вопроса им была необходима определенная техническая документация. По их заведующим архивом, так как у Федорова и Андреева была открыта 3 форма допуска, была предоставлена эта техническая документация.
Однако директор «N» Ч., узнав об этом, обвинил заведующего архивом в разглашении конфиденциальной информации и представил к строгому наказанию.
Оцените правомочность действий каждой из сторон?

144
407
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


ответ: Свою кар’єру в юриспруденції я розпочала, коли навчалася на 5 курсі юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка. Першим місцем роботи стала місцева юридична компанія, клієнтами якої були іноземні громадяни та юридичні особи. Це дозволило мені вдосконалювати не лише професійні навички, але й рівень англійської мови, яку я паралельно вивчала на факультеті іноземної філології (зараз – Інститут філології).

Вважаю, що мова була ключовим чинником у розвитку моєї кар’єри, оскільки консультування іноземних клієнтів та подальша робота у транснаціональних корпораціях стала можливою завдяки знанням англійської мови. Тому навчання «у квадраті» (зранку – на юридичному факультеті, а ввечері – на факультеті іноземної філології) цього вартувало. Також у перший рік роботи я виграла грант за програмою СUPP (Canadian-Ukrainian Parliamentary Program) на стажування у Канадському парламенті та протягом 3-х місяців мала можливість вивчати виборчий і парламентський процеси в цій країні.

Після 5 років роботи в юридичному консалтингу я вирішила змінити напрямок, ставши корпоративним юристом. Цьому сприяла робота аутсорс-юристом на кількох підприємствах, що були клієнтами юридичної компанії, а також досвід, який я там отримала. Достатньо швидко надійшла пропозиція роботи в українському представництві південнокорейської компанії «DAEWOO». Імпонувало, що робота корпоративним юристом дозволяє більш детально вивчити специфіку та модель бізнесу, зрозуміти його потреби, очікування від юридичної до у порівнянні зі стандартним консультуванням юридичної компанії.

Коли я отримала можливість очолити юридичний відділ у компанії ОБІ Україна (aфілійована з німецькою OBI AG), це був відповідальний та надихаючий момент, оскільки це перша керівна посада у моїй кар’єрі. Це надзвичайно цікавий і насичений період життя, що збагатив мене не лише безцінними знаннями, але й знайомством з талановитими та щирими людьми, з якими я підтримую дружні відносини й зараз.

Наступним кар’єрним кроком і нестандартним досвідом стала робота в голландській компанії, що займалася реалізацією проектів за Кіотським Протоколом до Рамкової конвенції ООН зі змін клімату. Це був новий виклик, оскільки за мінімальний час необхідно було вивчити абсолютно новий напрямок і масив нормативно-правового регулювання. У 2012 р. строк дії Кіотського протоколу закінчився і я перейшла працювати у мережу «WATSONS», що пов’язана з транснаціональною компанією Hutchison Whampoa (Гонконг).

У 2013 р. я приєдналась до McDonald’s і вже більше ніж 4 роки наша юридична команда допомагає бізнесу створювати чудові моменти для дорослих і маленьких відвідувачів ресторанів McDonald’s в Україні, забезпечуючи юридичний супровід та відповідність роботи підприємства вимогам чинного законодавства і внутрішніх стандартів.

Объяснение:

Популярно: Обществознание