Есть ответ 👍

Висновки повісті за сестрою ів

235
400
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


ответ: Андрій Чайковський у повісті" За сестрою " змалював трагічний період життя українського народу. Татаро-турецькі завойовники нападали на міста і села, їх руйнували, палили, людей забирали в полон.

Сумна доля спіткала і село івки. В одну мить Павлуша залишився без матері, діда, він втратив і улюблену сестру Аню:"тепер уже нікому його захищати, і він проліз поза будинок і сховався в бур'яні". Хоча Павлуша був ще маленьким хлопчиком, він зрозумів, що є єдиним захисником і Визволителем своєї сестри. Всього довелося випробувати на довгому шляху до Криму. Хлопчик залишає козаків, старшого брата і батька і їде за сестрою. Для цього треба було бути сміливим і відважним. Таким і був Павлуша. А ще він дуже любив свою сестру. Коли скорбота дізнався, що завзяте хлопчик поїхало шукати сестру, сказав: "Як хлопець з нього вийде цілий, то знайте, що з нього Кошовий буде".

Довелося Павлусеві зустрітися з татарами, його і продавали, і приставляли до роботи, і карали. І навіть в таких умовах він не втрачав почуття власної гідності, виявляв розум, кмітливість і винахідливість. У міру своїх сил він допомагає козакам, які потрапили в полон, ви є волю своєму земляку Остапу Бистрому.

Павлуша знайшов свою сестру завдяки геройству, хоробрості, кмітливості. Навіть Девлет-Гірей визнав: "добре у тебе серце, хлопець!

Объяснение:


Вольный стих — рифмованный силлабо-тонический стих со значительным и неурегулированным перепадом стопности, употреблявшийся в русской поэзии со второй половины XVIII века до середины XX века, преимущественно в стихотворной драматургии и басенном жанре. Как правило, под вольным стихом понимался вольный ямб.

Популярно: Литература