pashasergo
01.04.2022 00:16
История
Есть ответ 👍

1. Какие металлы были открыты первыми? Как их обрабатывали? 2. Какую пользу принесло людям освоение металлов?
3. Как повлияло развитие металлургии на сферы хозяйства древних людей?

157
418
Посмотреть ответы 3

Ответы на вопрос:

korzhek05
4,5(50 оценок)

ответ: Первой из металлов была медь. Её обрабатывали так: она плавилась на огне,её заливали в форму и ждали пока она затвердеет. Потом её доставали и уже добавляли деревянные ручки,если это нож или клинок и т.п. Освоение металлов делать оружия более прочными.

lololokgjh
4,6(99 оценок)

Медь. Её плавили на огне, заливали в форму и ждали пока она затвердеет. Освоение металлов делать орудия труда более прочными.Значительно развилось сельское хозяйство благодаря новым инструментам, так как обрабатывать медь было проще. Охота на животных стала легче, так как медные инструменты были лучше каменных. Племенам, освоившим металлургию, было проще доминировать на своей территории, так как медное оружие было прочнее каменного.
Rostik559
4,6(54 оценок)

Загарбницькі походи османів проводилися під ідеологічними гаслами війни за віру мусульман із «невірними» і відзначалися жорстокістю, пограбуванням захоплених територій, взяттям у полон мирних жителів, спустошенням.

Турецька знать, отримуючи від османського правителя підкорені території в ленне володіння, повністю підтримувала загарбницьку політику свого володаря. Взагалі військово-ленна система — це система феодальних відносин і навіть державного устрою, що склалася ще в X ст. у країнах Близького Сходу та Середньої Азії. Спочатку лен розглядався як умовне тимчасове «утримання» на час зайняття певної посади чи довічне володіння за певні заслуги. З часом посади почали переходити у спадок, тому і лен вважався спадковим. Визначальним було й те, що до ленників-землевласників від центральної влади переходило право на збір податків з населення своїх ленів — право податкового імунітету. Перехід земельних наділів (ленів) у спадкове утримання був важливою віхою в розвитку феодальних відносин у цих країнах. В Османській імперії лени існували у вигляді зеаметів та тимарів.

Зеамет — великий феодальний наділ з річним прибутком від 20 тис. до 100 тис. акче (срібна монета, яка в XVI ст. прирівнювалась до 6 — 7 копійок). Селяни, які жили на зеаметах, перебували в кріпосній залежності від свого феодала-зеїма, виконували різні повинності та сплачували податки, що сягали 2/3 врожаю. Сам же власник зеамету мав з'являтися на війну за наказом султана в ополчення санджак-бея (начальника округу) з певною кількістю вершників залежно від прибутків з лена (на 3 — 5 тис. акче прибутків поставлявся один вершник).

Тимар за розмірами поступався зеамету, а річний прибуток з нього становив від 3 тис. до 20 тис. акче. Система феодальних відносин між власником тимара (тимаріотом) була подібною до системи в зеаметі, лише кількість вершників, що їх мав поставляти тимаріот, була дещо меншою.

Популярно: История