Есть ответ 👍

Написати міні твір з складними словами

123
410
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Объяснение:

Ліс вже повністю перетворився .Осінь-краса майже відгосподорювала.Вже мало залишилося жовто-багряного лисья.Вдень ще тепло,а у ввечері прохододно.Чудо-краски осені майже зійшли,лише де-інде залишилося сіро-жовте лисття.Темно-сіре небо інколи бавить сонечком.Білочки-стрибунки закінчують заготівлю на матінку-зиму.


займенник  — повнозначна  частина мови, яка вказує на  предмети, але не називає їх. відповідає на питання  хто? , що? , який? чий? .

в українській мові займенники характеризуються розрядом, а також у певних розрядах родом, числом, відмінком.конкретне лексичне значення займенників виявляється тільки в контексті, коли мовець співвідносить їх з певними іменниками, прикметниками або числівниками.за значенням і граматичними ознаками займенникові слова поділяють на три групи:

ті, що співвідносяться з іменниками (відпові на питання  хто? , що? )ті, що співвідносяться з прикметниками (відпові на питання  який? чий? )ті, що співвідносяться з числівниками (відпові на питання  скільки? котрий? ) у реченні займенники можуть виконувати різні синтаксичні функції. вони можуть виступати тими самими членами речення, що й іменники, прикметники, числівники.

Популярно: Українська мова