Есть ответ 👍

1. Які причини спонукали короля Речі Посполитої Владислава IV піти на відновлення ієрархії української православної церкви? 2. Визначте положення ( що передбачали ) «Пунктів для заспокоення народу

руського».

257
382
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

Олька1824
4,4(51 оценок)

ответ:1)Ки́ївська митропо́лія (1620—1685) — період Київської митрополії в складі Вселенського патріархату Константинтинополя на території Речі Посполитої та Гетьманщини з центром у місті Київ, який розпочався трохи пізніше Берестейської унії в 1620 році, завдяки місії єрусалимського патріарха Теофана III. У акті 1686 року Вселенський патріарх Діонісій IV надав право висвячувати митрополита Київського Московському патріарху, однак не передавав Київську митрополію до складу Московського патріархату (див. Анесія Київської митрополії).

2)По смерті польського короля Сигізмунда III Вази (квітень 1632) козацька старшина вислала на конвокаційний сейм своїх представників із вимогою дозволити брати участь у виборах нового короля й послабити національно-релігійні утиски. На провінційних сеймиках в Україні обговорювалося питання про необхідність повернення православним вірянам їхніх прав, яких їх позбавлено після укладення Берестейської унії 1596. Так, на сеймику в Прилуках запорозькі козаки склали для своїх делегатів інструкцію, в якій вимагали позитивного вирішення на сеймі питання про відновлення прав православної церкви. Подібні вимоги висували й братства, зокрема, Львівське та Віленське. Останнє навіть виготовило спеціальну брошуру для конвокаційного сейму під назвою “Синопсис” - “Короткий опис прав, свобод і вольностей...”.

Объяснение:

Ника7002
4,6(35 оценок)

    греки называли педагогами старых рабов или рабов-инвалидов, которые не могли выполнять сложную работу. тогда их назначали присматривать за детьми.     в данном случае раб сломал ногу, он долгое время или никогда не сможет  выполнять тяжелую работу. хозяева поставят его присматривать за маленькими детьми.     "вот еще одним педагогом стало больше! " - вот еще одним калекой стало больше!

Популярно: История