Есть ответ 👍

Написання асоціативного етюду, есе, викликаного певним художнім образом Підготуємось до написання:

Етюд – невеликий за обсягом, переважно безсюжетний твір настроєвого характеру, в якому автор подає конкретну картину, фіксує момент, вихоплений з життя, відтворює внутрішній стан людини, нерідко на тлі співзвучного пейзажу.

Художня асоціація – зв'язок уявлень, коли одне з них у людській свідомості викликає низку інших, інколи ірраціональних (чистий – божественний), контрасту (добро –зло), суміжністю в часі (весна – цвітіння) чи в просторі (поле –жито) і постає як наслідок естетичного освоєння дійсності.

З цього приходимо до висновку, що асоціативний етюд – невеликий за обсягом твір, основою якого є уявлення, викликане у людській свідомості на основі власного досвіду, вражень.
Основні ознаки етюду:
Який за обсягом? (Коротка форма)
Що описується? (Безпосередні враження від певного художнього образу)
Чи відчувається думка автора? (Висловлення своїх почуттів)
Чи використовуються художні засоби? (Образність мови: використання епітетів, порівнянь тощо)

Оберіть один образ з твору "Хіба ревуть воли, як ясла повні". Подумайте, які асоціації викликає у вас цей художній образ, які емоції формуються під час обдумування асоціацій, до яких власне висновків ви приходите. Запишіть свої думки у вигляді есе.

Пам'ятайте:
- обсяг 1-1,5 стор.;
- обов'язкова наявність авторської думки.

163
375
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


г)Максим козак залізняк

Як виїхав на Вкраїну, Як повная рожа, рожа. Зібрав війська, сорок тисяч В місті Жаботині, Обступили город Умань У одній годині. Обступили город Умань, Поробили шанці; Як вдарили з семи гармат У середу вранці.

Популярно: Українська література