Есть ответ 👍

Скласти схему-план руху за розповіддю. Масштаб 1:10000. Учні вийшли зі школи і пройшли на Пн. вздовж шоссе 600 м. Потім азимутом 90° пройшли 300 метрів по чагарникам. Після цього вони увійшли до лісу і, не змінюючи напряму, пройшли по лісу ще 300 метрів. Вийшовши з лісу, діти азимутом 135° пройшли 400 метрів по лукам і підійшли до річки, що текла з Пн-Сх на ПдЗх. Перейшовши її дерев'яним мостом, діти пройшли вздовж течії 200 метрів і опинились біля водяного млина. Від нього учні азимутом 180° пройшли 100 метрів до озера.Від озера їх шлях тривав взимутом 270° і через 200 метрів вони підійшли до річку, яку вже бачили і перейшли її вже іншим мостом. ПИТАННЯ: яким азимутом та скільки метрів дітям треба рухатись щоб повернутись до школи?

174
431
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:

о23072005
4,4(97 оценок)

Відмінності клімату у різних частинах земної кулі спричинені трьома основними факторами: географічною широтою місцевості, переміщенням повітряних мас та характером підстилаючої поверхні.

Кліматична карта представлена показниками, що є основними при характеристиці погоди та клімату.

Чергування океанів і суходолу, розміри материків, рельєф, наявність течій – це основні фактори, що спричиняють температурні відмінності територій від середніх широтних значень.

Довгостроковий характер переміщення повітрянних мас визначає розподіл атмосферного тиску. На землі утворились три пояси низького (на екваторі та в помірних широтах) і чотири – високого (в тропічних і полярних широтах обох півкуль) тиску.

Завдяки тому, що Світовий океан є постачальником вологи в атмосферу, найбільше опадів припадає на Південну півкулю, адже саме тут переважають водні простори.

Як правило, з віддаленням від океанів углиб материків клімат стає сухішим, оскільки опади випадають у прибережних районах. Втім, є на кліматичній карті місця планети, де опади практично відсутні і на узбережжі океану. Це пов‘язане з проходженням неподалік холодних течій. Охолоджене над такими водними акваторіями повітря бідне на вологу і не утворює хмар. Саме тому на узбережжі океанів утворились найжаркіша пустеля Атакама у Південній Америці та пустеля Наміб у Африці. Суттєво впливають на розподіл температур та опадів і теплі течії.

Популярно: География