Есть ответ 👍

3*Дайте розгорнуту відповідь. Крім нових видів тварин і рослин, Великі географічні відкриття принесли до Європи багато коштовних металів золота та срібла. Користуючись текстом під- ручника та додатковими джерелами, установіть, чому це призвело до зростання цін і яким чином вплинуло на світову економіку.

131
155
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

okmaksimowac2
4,7(93 оценок)

Зазначимо, що вплив революції цін на європейські країни був різним. У першу чергу це явище торкнулося Іспанії та Португалії, які безпосередньо грабували нові землі. Здавалося, відкриття повинні були викликати у цих країнах економічний підйом. Насправді вийшло навпаки. Ціни в цих країнах підвищилися в 4,5 рази, тоді як в Англії та Франції – в 2,5 рази. Іспанські та португальські товари ставали настільки дорогими, що не користувалися попитом; перевага віддавалася більш дешевим товарам з інших країн. Не можна забувати, що із зростанням цін відповідно збільшувалися і виробничі витрати. А це мало два наслідки: золото з цих країн швидко йшло за кордон, в країни, чиї товари купувалися; ремісниче виробництво занепадало, оскільки його продукція не знаходила попиту. Потік золота йшов, минаючи господарство цих країн, – з рук дворян він швидко відпливав за кордон. Тому вже на початку XVII ст. дорогоцінних металів в Іспанії не вистачало і за воскову свічку платили стільки мідних монет, що їх вага втричі перевищувала вагу свічки. Склався парадокс: потік золота не збагатив Іспанію і Португалію, а завдав удару по їхньому господарству, тому що в цих країнах ще панували феодальні відносини. Навпаки, революція цін посилила Англію і Нідерланди, країни з розвиненим товарним виробництвом, чиї товари йшли в Іспанію і Португалію.
1o10019soos
4,4(60 оценок)

Если  мартин лютер  начал протестантскую реформацию церкви по принципу «убрать из церкви всё, что явно противоречит библии», то кальвин пошёл дальше  — он убрал из церкви всё, что в библии не требуется. протестантская реформация церкви по кальвину характеризуется склонностью к рационализму и часто недоверием к мистицизму. центральная доктрина кальвинизма, из которой рационально следуют все остальные доктрины  — суверенитет бога, то есть верховная власть бога во всём. с точки зрения кальвина, от человека не зависит, принять дар благодати или противиться ему, так как это совершается помимо его воли. вероятно, из лютеровских посылок он сделал вывод о том, что раз одни принимают веру и обретают её в своей душе, а другие оказываются не имеющими веры, то из этого следует, что одни от века богом предопределены к погибели, а другие от века богом же предопределены ко спасению. это учение о безусловном  предопределении  одних к погибели, а других ко спасению. предопределение, по этому учению, совершается в совете божием, на путях промысла божия вне зависимости от волеизъявления человека, его образа мыслей и жизни.

Популярно: История