Есть ответ 👍

Умоляю

ІІ рівень Продовжте речення: Портрет - це... *
ответ
ІІ рівень Продовжте речення: 2. Рима – це... *
ответ
ІІІ рівень Наведіть приклади 3 загадок, що мають відповіді-жарти. *
ответ
ІV рівень Що дає людині знання приказок і прислів’їв? Чи втратили вони своє значення в наші дні? *
ответ

192
497
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


1. зображення або опис якого-небудь людини або групи людей, що існують або існували в реальній дійсності

2. співзвуччя в закінченні двох або кількох слів. Найбільш часто вживається в віршованої мови і в деякі епохи в деяких культурах виступає як її обов'язкове або майже обов'язкова властивість.

3. У кімнаті горіло 50 свічок, 20 із них загасили. Скільки залишиться? Відповідь: залишиться 20: загашені свічки не згорять.

4.Знання прислів'їв і приказок не тільки поповнює словниковий запас, а й допомагає нам познайомитися з нашими пращурами.Ми можемо дізнатися, як жили наші далекі родичі.Я вважаю що прислів'я і приказки не втратили значення і зараз.

Объяснение:


Образ української жінки в історичних піснях, думах та піснях Марусі Чурай 

У народних історичних піснях, баладах і думах, що є унікальним жанром української народної творчості, народ відобразив безліч яскравих людських образів. Багато з них були воїнами, що захищали рідну землю від ворогів; є у цих творах і жіночі образи, бо ж не можна уявити воїна без матері, дружини або коханої. 

Образи жінок у українській пісенній спадщині дуже різні. Це і дівчина, що чекає свого коханого з походу, і мати, що сумує за загиблим сином, і дружина, що проводжає чоловіка у похід. Дуже яскравий жіночий образ ми бачимо у думі про Марусю Богуславку, полонянку, яка до своїм братам втекти з неволі, а сама лишилася сумувати за втраченою вітчизною.   

Багато виразних, живих, образів українських жінок ми бачимо у піснях Марусі Чурай - напівлегендарної співачки і поетеси часів Хмельниччини. У іі піснях «Ой не ходи, Грицю», «Засвіт встали козаченьки», «Віють вітри, віють буйні» майстерно змальовані образи різних жінок. Вона описує і нелегку долю жінки-матері воїна, що іде у похід («Засвіт встали козаченьки»), і страждання дівчини, яку зрадив коханий («Ой не ходи, Грицю»). Всі ці пісенні образи на диво живі, бо їхні почуття дуже щирі та відверті.  

Популярно: Українська література