Есть ответ 👍

1. Визначте тему й основну думку тексту. Доберіть свій варіант заголовка, який відображав би основну думку тексту. 2. Визначте мікротеми висловлювання, тематичні речення та ключові слова. 3. Обгрунтуйте поділ тексту на абзаци. 4. Визначте структуру тексту (зачин, основну частину, кінцівку).
5. Укажіть мовні засоби зв'язку речень у тексті та поясніть їхню роль. 6. Складіть і запишіть план тексту. За складеним планом стисло перекажіть прочитане (усно). 6 клас вправа 32 5 параграф​

126
404
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


Мобільний телефон — джерело постійного потужного випромінювання  річ у тім, що мобільний  телефон   — це джерело постійного надвисокочастотного випромінювання, за якого і здійснюється зв'язок. це випромінювання пригнічує тонкі електромагнітні імпульси клітин живих організмів. найнебезпечнішою частиною мобільників є антена, саме вона продукує хвилі надвисоких частот. вони шкідливі тим, що нагрівають організм «зсередини» на клітинному рівні. особливо від цього потерпають ті частини тіла, які не омиваються кров'ю, а відтак залишаються поза системою терморегуляції організму. зокрема, кришталик ока. від внутрішнього перегрівання він руйнується і мутніє. це проявляється різзю в очах і шумом у голові. за даними всесвітньої організації охорони здоров'я, користування мобільним телефоном понад 1 годину на день помітно погіршує зір та слух.  мозок людини, на щастя, захищенний черепною коробкою і добре постачається кров'ю, тому перегрівання йому не загрожує. але… вчені застерігають від інших імовірних небезпек. зокрема, під впливом потужних електромагнітних хвиль мобільного телефону може відбутися збій у продукуванні його (мозку) власних електроімпульсів, через які він керує роботою організму. кілька років тому в мюнхенській клініці «гросхадерн» за спеціального тестування довели, що постійні сигнали мобільних апаратів змінюють електроімпульси головного мозку. медики запропонували учасникам експерименту провести тривалі переговори телефоном. до їхніх голів приєднали електроди, які записували імпульси мозку під час розмови. з'ясувалося, що у двох третин піддослідних енцефалограма засвідчила підвищену активність мозку. річ у тім, що, телефон до вуха, людина опромінює себе з потужністю 25 000 міліват/см2, тоді як максимально допустима є значно меншою — 10 міліват/см2. організм людини ж працює зі значно меншою потужністю — 0,001 міліват/см2.

Популярно: Українська мова