Есть ответ 👍

чому вчить на панщині пшеницю жала (Тарас Шевченко)

199
225
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Объяснение:

У вірші Т. Шевченко розповідає про долю селянки, яка уві сні бачить свого малого сина вже дорослим, щасливим,  Мати від усього серця радіє за сина, але саме ця радість примушує її прокинутись, повернутися у сьогодення. Тут мале дитя на руках, якого треба годувати, треба відробляти панщину на полі.

Вона могла б радіти життю разом зі своїм синочком, пестити його, бачити, як він дорослішає. Замість цього вона важко працює. Шевченко показав  типову долю матерів-кріпачок. Проте за мету він ставив дещо інше, ніж , як це можна зрозуміти після першого прочитання. Поет хотів змусити сильніше любити, поважати матусю, допомагати їй, бо вона в кожного єдина та найкраща. А ще Шевченко стверджує, що український народ досягне довгоочікуваного щастя і свободи.

У образі багатостраждальної матері-кріпачки поет змалював Україну, а в образі сина – нас, український народ.


Люди давно хотіли створити ідеальну людину, та в кожному екземплярі вони бачили якісь недоліки. дуже розумна, кмітлива, красива, сильна, мудра, смілива, і   любить природу- це звісно лісова мавка. бачили ми їх тільки у своїх снах, або на ілюстраціях в книгах. мавка постала перед нами як богиня. на думку людей семе мавка  і є ідеальна людина, але вона ще довго буде залишатися мрією людства. тому, можливо мавка і є мрією людства(ідеальною людиною) та ми можемо створити мавку самі! трішки ласки, уважності, охайності, любові до природи, та звісно до людей- і   ідеалом людини будете

Популярно: Українська література