Есть ответ 👍

'Підкресліть знаки. розділові Розставте пропущені узагальнювальні слова. Поясніть написання виділених слів. 1. В піснях і труд і даль походу і жаль i усміх і любов і гнів великого народу (М. Рильський). 2. Я пригорнусь до тебе піснею і яворами золотими крильми пшениці тінявими ярами (Д. Пав- личко). 3. Тихо вечір на місто лапу кладе і наспівує колискові (Ю.Дмитренко). 4. В своїй хаті своя й правда і сила і воля (Т. Шев- ченко). 5. Приємно бродити по теплих калюжах після грому й дощу (О. Довженко). 6. Усю худобу пасли на луках на полях чи в лісах (О. Воропай). 7. Лози висип кручі ліс все блищить і сяє на сонці (О. Довженко). 8. А життя було усюди і на землі і у воді і в повітрі (О. Ольжич). 9. Вівса пшениці ячмені все це зіллялось в одну могутню хвилю (М. Коцюбинський). 10. Козаки ходили морем до таких турецьких фортець Стамбул Азов Керч Варна Кафа (3 nідручника).

172
423
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


Объяснение:

Тема голодомору бентежить серця навіть ситих та задоволених життям людей сьогодення. Ми часто зустрічаємо цю тему у творах української літератури. Ми жахаємося страшних та шокуючих подробиць життя тогочасних українців. На сторінках новел, оповідей та романів ніби оживають усі жахіття того часу.

Матері, що вбивають своїх дітей, аби вони не мучились голодом, брати, що вбивають один одного за краюху хлібу. Зараз дуже просто засуджувати такі вчинки, називаючи їх негуманними, але що би ми зробили самі, не дай бог, потрапивши на їхнє місце.

Цей період в житті та історії України є справжньою перевіркою на людяність, спроможність вижити в екстремальних умовах та балансувати між тваринністю та людською гідністю. На долю людей випало неабияке випробування, битва не на життя, а на смерть, і ми сьогодні не вправі засуджувати їх. Ми можемо лише зробити свої висновки та усіма силами не допустити подібних явищ у майбутньому. Ми ні в якому разі не маємо забувати про ці страшні події початку ХХ століття, коли цілі сім’ї вимирали в селах від того, що їм нічого було їсти.

На превеликий жаль, ця тема сьогодні стає об’єктом піар-кампаній багатьох політиків, що спекулюючи на людському горі намагаються заробити собі більший рейтинг. Такими речами не можна спекулювати. Ця чорна смуга в житті українців, що торкнулася кожної сім’ї, не може бути предметом інформаційної або політичної торгівлі. Складається враження, що тест на людяність сучасники не пройшли, на відміну від тих, хто пережив голодомор та зумів залишитися людиною та не втратити гідність та людську подобу. Пам’ятаймо, вшануймо пам'ять загиблих від жорстокого геноциду українців, та залишимо це в минулому, не спекулюючи на чужому горі – залишаймося людбми

Популярно: Українська мова