НЕ є характерною особливістю твору «Майстер корабля», А. використання мандрівного сюжету
Б. поєднання детективних і пригодницьких елементів у сюжеті
В. зміщення часових і просторових площин
Г. використання прийому ретроспекції
Д. розповідь у формі монологу-сповіді ,
Ответы на вопрос:
Объяснение:
Мета: продовжувати опрацювання ідейно-художнього змісту твору, характеризувати вчинки і поведінку головних героїв твору, виразно переказувати цікаві епізоди повісті; розвивати культуру зв’язного мовлення, логічне мислення, пам’ять, творчу уяву школярів; зіставляти описане з реальним життям; вміння характеризувати героїв, грамотно і послідовно висловлювати свої думки, судження; виховувати позитивні риси характеру на прикладі головних героїв, повагу до творчості Стельмаха.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань.
Обладнання: текст твору, учнівські малюнки "Яким я уявляю чудовисько біля озера", дидактичний матеріал.
Природа вклала в людину необхідність
турбуватися про інших людей.
М. Аврелій
ХІД УРОКУ
I. Організація початку уроку.
Привітання, перевірка стану готовності учнів до уроку.
II. Перевірка домашнього завдання. Актуалізація опорних знань, умінь, навичок.
1. Літературна гра "Так — ні".
✵ Митько прочитав Сергієві про страшних драконів з острова Мадагаскар. (Ні.)
✵ Хохуля — дивний за походженням вид тварин третинного періоду, що зберігся до наших днів. (Так.)
✵ Сергій висунув сміливу наукову гіпотезу про давнього звіра. (Ні.)
✵ Митько із задоволенням читає про варана. (Так.)
✵ Митько сказав, що назва села Юрківка походить від юрського періоду. (Так.)
✵ На березі озера діти знайшли ріжки та ніжки козеняти, якого з’їло чудовисько. (Ні.)
Популярно: Українська література
-
olyacolesnik2015.01.2020 15:01
-
slava20201117.02.2020 22:37
-
AsassinGirl04.06.2020 06:02
-
ПовелительницаCтихий06.01.2022 15:45
-
Airehon25.12.2022 00:09
-
enotkcovi05.01.2021 21:48
-
Kamjla105.12.2022 23:22
-
Аринаqwe28.05.2020 16:13
-
Катя88111807.01.2022 07:46
-
дарья162731.12.2022 21:27