Есть ответ 👍

Як навчитися шляхетно спілкуватис​

154
312
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


1 Розмовляйте простою мовою. Вам не обов'язково цитувати список фактів або всю інформацію, прочитану вами у недільній газеті, щоб вразити людей своїм благородством. Насправді все набагато простіше. Ви повинні говорити те, що у вас на думці, щоб ваші слова не змушували сумніватися. Не розповідайте факти своїм друзям або незнайомим людям у спробі показати свою начитаність; замість цього висловіть свою думку коротко і впевнено, і ви зможете показати, що ви благородна людина, яка говорить по суті.

Вам не обов'язково розмовляти довгими і складними реченнями, щоб справити враження. Короткі і ємні пропозиції більше підійдуть для цих цілей.

Ви не повинні використовувати пихаті слова, щоб висловити те, що ви хочете. Буде краще, якщо ви самі будете добре розуміти, про що говорите.

401161 2.jpg2 Говоріть повільно. Благородні люди ніколи не поспішають, тому що вони досить витончені, щоб самим розподіляти час. Не поспішайте на вечерю і не говоріть надто швидко. Благородні люди не риються в гаманці, щоб знайти щось, так як вони знають, що там є те, що потрібно. Якщо ви хочете виглядати шляхетно, ви повинні бути впевненим в собі і нічого не робити занадто швидко.

Замість того щоб говорити швидко і вставляти вигуки кожні дві секунди, щоб заповнити паузи, намагайтеся говорити повільніше і думайте, про що говорите, щоб розмова була більш плавним.

401161 3.jpg3 Не вживайте лайки. Хоча благородні люди деколи вживають такі слова, вони часто залишаються холоднокровними на публіці. Тому не сваріться, навіть якщо ви засмучені. Насправді необхідно уникати вульгарності і не згадувати того, що може не сподобатися іншим людям. Це не означає, що благородні люди нудні; просто вони ведуть себе витончено. Лайки – це ознака поганого виховання, а цього благородна людина має уникати будь-якою ціною.

Якщо ви втратили холоднокровність і вжили лайливе слово, просто вибачтеся.

401161 4.jpg4 Вибачайтеся, якщо ви повели себе некультурно. Ніхто не може бути благородним весь час і часом наше тіло зраджує нас, і ми видаємо певні шуми, над якими інші люди можуть посміятися. Це цілком нормально, але краще всього чемно вибачитися, якщо щось подібне сталося, і прикинутися, що нічого не сталося. Ви повинні проковтнути власну гордість, і ви зможете здатися шляхетніше без всяких зусиль.

Просто скажіть «вибачте» перед тим, як продовжувати.

401161 5.jpg5 Не вживайте жаргонних слів. Хоча ви не повинні говорити, як принц Вільям, ви не повинні вживати занадто багато жаргонних слів у розмові. Намагайтеся уникати розмовних слів, якщо ви хочете здатися шляхетніше, культурніше і інтелігентніше. Не забувайте про діалектах і поняттях з поп-культури, і намагайтеся не вживати таких слів у розмові. Благородні люди не використовують у промови популярних термінів, таких як «селфи».

Звичайно, якщо всі навколишні вас люди вживають сленг, ви не повинні надто виділятися з натовпу, але слід по можливості уникати вживання сленгових слів.

401161 6.jpg6 Уникайте вульгарних розмовних тем. Якщо ви хочете бути шляхетним, ви не повинні говорити образливі теми, особливо якщо ви перебуваєте в змішаній компанії. Пам'ятайте, що деякі теми підходять для розмови з кращим другом, але не з іншими людьми; не говорите про секс, частинах тіла, туалеті або інших неналежних речі. Краще пам'ятати про те, що ви можете образити оточуючих людей, якщо розповісте яку-небудь безневинний жарт. Щоб бути шляхетним, ви можете обговорювати цікаві теми, не зачіпаючи почуття інших.

Якщо хтось піднімає вульгарну тему, яка змушує вас почувати себе ніяково, ви можете постаратися направити розмову в інше русло, щоб вам було комфортніше.

401161 7.jpg7 Думайте, перш ніж говорити. Благородні люди рідко говорять про що-небудь бездумно, і рідко вибачаються за те, що сказали щось не так, як завжди думають, про що говорять. Вони не говорять перше, що прийде в голову, і зупиняються, щоб подумати, як будуть сприйняті їх слова, і зрозуміють їх правильно. Благородні люди не поспішають говорити, і їх мова наповнена елегантністю і грацією.

Перш ніж сказати що-небудь, подивіться на співрозмовника і подумайте, не розбудують його ваші слова; якщо ви в компанії людей, можливо, що-то варто сказати при особистій бесіді.

Fusdy
4,4(62 оценок)

1)сказка закончилась тем, что все радовались примирению фильки и раненого коня. только старая сорока сердито трещала на дереве, но ее никто не понимал. если бы эта сказка была народной, то мы бы начали ее так: «в некотором царстве, в некотором государстве стояла одна деревня. в деревне жили мальчик с бабкой и мельник с конем». а закончить сказку можно было так: «конь простил мальчика, и зажили они с тех пор дружно и счастливо». эта сказка , в ней с самых первых слов создается впечатление, что это не сказочная, а правдивая . это достигается тому, что в самом начале сказки называется место, где происходят события — деревня бережки, и указывается на время действия: «когда кавалеристы проходили через деревню бережки, снаряд разорвался на » кавалеристы и снаряд — это детали, которые указывают, что такое могло происходить во время гражданской войны. в концовке автор хочет подчеркнуть, что фантастические события смешаны с реальными. он передает нам, чем именно хвасталась сорока. то есть автор как будто бы ее понимает, а вот люди ее не слушают и не понимают, и от этого сорока сердится 2)филька был молчаливый, недоверчивый. характер у него был вредный, злой. его звали «ну тебя», потому что это было его любимое выражение.бабка фильки причитала и рассказывала о том, как сто лет назад упал на округу такой же лютый мороз. мельник панкрат не стал причитать. он укорил фильку и строго запретил ему реветь: «но только в этом я смысла не вижу». панкрат велел фильке изобрести спасение от стужи и этим снять с себя вину перед людьми и перед раненой лошадью. филька уговорил вместе пробить лед на реке. панкрат поговорил со стариками. (была война, и в деревне остались только дети, женщины и старики.) дети и старики разбили лед на реке. потом дети пришли к коню с хлебом и солью: они хотели помирить коня и фильку, и это им удалось.

Популярно: Литература