Есть ответ 👍

6. Прочитайте текст. Знайдіть і випишіть відокремлені члени речення. - Опишіть процеси, які відбуваються з метеликом. Хто почне?.. Нумо?.. Це лише метелик... Пам'ятаючи першу лекцію професора, клас ніяково мовчав.
Метелик створений, -тихо сказала Ніка, - дів хімічних елементів: водню, який виник у результаті Be ликого вибуху більше десяти мільярдів років тому, та з вуг лецю, азоту, кисню й сірки, які утворилися набагато пізніше, під час термоядерного горіння масивних зірок. У кінці своєї еволюції ці зірки вибухнули як наднові. Вибуховими хвиля о до нашої Сонячної системи хімічні елементи, важчі ми рознесло в космосі й докинул від гелію, - вуглекислий газ, кисень та інші. Під час спалаху наднової зірки виникли й найважчі хімічні елементи (від заліза до урану), які теж можна знайти в метелику. Ця легковажна комаха складається з найдавнішої речовини. Метелик зберігає в собі сліди як перших хвилин народження Всесвіту, так і життя та смерті багатьох зірок... Досить? запитала Ніка Ван-Теллера. - Ні... - зачаровано промовив професор. - Я б ще послухав. Метелик ефективно оперує часом та енергією. Відповідно до теорії Енштейна, ме телик та його крила, рухаючись із різною просторовою швидкістю, мають різну швид кість часу в кожній точці крила й корпусу. Молекули повітря рухаються з найбільшою швидкістю в просторі та з найменшою - у часі. Результат співудару молекул повітря з молекулами крил можна описати науково, мовою класичної фізики, як явище або пере дачу енергії, але краще розглядати це як обмін просторово-часовими параметрами між атомами. Густі брови професора підіймалися все вище й вище (Н. Горькавий).

233
500
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


Так, добре сьогодні ввечері! чи не правда, братан? - я з тобою повністю згоден. адже не кожен день ми буваємо на природі біля багаття. - ти не хочеш поїсти? я трохи зголодніла. - чи не откажусь.будешь смажене курча? - так. а що ми будемо робити завтра? - підемо , а поки поспи трохи, тому що тобі знадобиться енергія для завтрашнього дня.

Популярно: Українська мова