Werbast
14.02.2023 10:08
Право
Есть ответ 👍

Які Види відповідальності відносяться до злочина

219
485
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

TamaraKengurs
4,4(43 оценок)

Криміна́льна відповіда́льність — різновид юридичної відповідальності, обов'язок особи, яка вчинила кримінальне правопорушення (злочин), зазнати державного осуду в формі кримінального покарання.

Передбачені Кримінальним кодексом обмеження прав і свобод особи, що вчинила злочин, індивідуалізуються в обвинувальному вироку суду і здійснюються спеціальними органами виконавчої влади держави.

В Україні загальний вік кримінальної відповідальності настає з 16 років. За окремі види злочинів відповідальність настає для осіб, яким до вчинення злочину виповнилось 14 років. В окремих випадках, кримінальна відповідальність може пов'язуватись з настанням певного віку (так виконавцем злочину, у сфері порушення порядку несенням військової служби не може наступати для осіб, які не досягли 20 років).[1]

Початком кримінальної відповідальності є вчинення злочину. Закінченням - погашення або зняття судимості.

Головною формою реалізації кримінальної відповідальності, його змістом є кримінальне покарання. Однак поняття кримінальної відповідальності ширше, ніж поняття покарання. Кримінальна відповідальність можлива як із застосуванням покарання, так і без його застосування. Відповідно і сама кримінальна відповідальність поділяється на два види:

без призначення покарання — кримінальна відповідальність вичерпується або фактом засудження особи (суд постановляє обвинувальний вирок без призначення покарання), або застосуванням замість покарання заходів кримінально-правового характеру (примусові заходи виховного впливу, примусові заходи медичного характеру).)

з призначенням покарання.

Богдана200
4,8(91 оценок)

Конституция україни – це основний закон україни. в ньому докладно розповідається про іння державою, територіальний устрій, правосуддя,  права, обов’язки та правила поведінки людей в тій чи інший ситуації. тому він має великий вплив на державу, її іння, а також на оремо взяту людину. на мою думку для громадянина конституція має велике значення. в першу чергу тому, що в ній описується форма іння держави, її устрій, а також саме головне - права, свободи та обов'язки людини і громадянина. це важливо, бо знаючи конституцію людина чітко усвідомлює свої  права та обов’язки  перед державою, вона може застосовувати (спрямовувати) знання у різних сферах діяльності. наприклад: якщо людина хоче влаштуватися на роботу під час проведення виборів, то вона повинна знати, бути ознайомленою с iii розділом конституції україни (вибори. референдум).у віці 15-16 років, людина повинна знайомитися з конституцією, бо зростаючи вона набуває все більше прав та обов’язків і повинна їх знати, бо не знання не звільняє від відповідальності. також вона повинна знайомитися з формою іння держави, її правосуддям, бо вже через 2-3 роки буде мати змогу приймати участь у виборах, буде мати повну дієздатність, стане повноправними громадянами держави. і це має великий вплив на державу, бо такі люди - це нове покоління. багато з них в майбутньому пов’яжуть своє життя, або матимуть відношення до влади і можливо впливатимуть на державу та її закони. підбивши підсумки ми маємо зазначити, що ми повинні знати свої права та обов’язки, вміти ними володіти та вправно користуватися, жити не порушуючи конституції. від того як ми знаємо  закон  залежить не тільки наше життя, а й положення країни в якій ми живемо.

Популярно: Право