Есть ответ 👍

Очень Прочитайте текст. Определите роль Тауке хана в укреплении внутренней и внешней политики Казахского ханства и сделайте вывод.
Казахское ханство сумело окрепнуть при хане Тауке, который на исходе семнадцатого и в начале восемнадцатого веков, удачно объединив свои силы с силами кыргыз и каракалпаков, поставил довольно надежный заслон злобному натиску калмаков. Известен факт: когда в 1680 году джунгары бесчинствовали на юге Казахстана, лишь один Туркестан, защищаемый Тауке-ханом, остался нетронутым. Но целиком пресечь агрессию ойратов он был не в силах. Остановить вражеское нашествие в условиях непрекращающихся междоусобиц чингизидов в самом Казахстане, сложных отношений со среднеазиатскими государствами было невозможно. И Тауке-хан железной рукой принялся наводить порядок в собственном владении. При Тауке был создан свод норм обычного права
«Жеты Жаргы», который заложил основы государственного устройства и правопорядка. Тауке сумел преодолеть распри аристократов, объединить народ, значительно подняв удельный вес ханской власти. Тауке привел в норму политическую и экономическую обстановку в своем государстве, наладил добрососедские отношения с соседями. Одного он не мог преодолеть-продолжавшейся, все обострявшейся джунгарской агрессии.

Внешняя политика

Внутренняя политика

Вывод:

213
461
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


«Безвіз» – це в першу чергу можливість вільно подорожувати європейськими кордонами. Втім, свобода пересування – це не єдина перевага безвізового режиму з Європейським союзом. Відкриті кордони позначаться на багатьох сферах життя, зазначає голова комітету Верховної Ради України у закордонних справах Ганна Гопко.

«Безвіз», крім фундаментальної свободи пересування, він також є важливим в економічному аспекті, оскільки він є стимулом для пожвавлення авіа-, залізничних перевезень, розвитку туризму, бізнесу. Ще можна говорити про інтеграцію, щодо митного Європейського союзу – як один з варіантів для посилення і нарощення потенціалу для економічної торгівлі», – каже Ганна Гопко.

На бізнесовому аспекті впровадження скасування віз з європейськими країнами наголошує і науковий директор Інституту євроатлантичного співробітництва Олександр Сушко. На його думку, безвізовий режим урівнює конкурентні можливості громадян України. Це стосується не тільки бізнесу, а й науковців, водіїв та інших людей, яким потрібно відвідувати європейські країни не заплановано. Раніше організатори різних конференцій та виставок уникали за на них представників з України, бо не хотіли допомагати в обтяжливому процесі оформлення візи. Тепер же українські вчені зможуть без проблем відвідати будь-які закордонні заходи і представити Європі українську науку, вважає експерт.

Популярно: История