Есть ответ 👍

очень надо Расположите события в хронологической последовательности.

Варианты ответов

Указ "о вольных хлебопашцах"
Отмена крепостного права в Прибалтике
"Зубатовский социализм"
Русско-японская война
Вопрос 2
Кто из перечисленных ниже государственных деятелей связан с царствованием Александра I ?

Варианты ответов

А.Аракчеев
М. Кутузов
М.Сперанский
Н.Новосельцев
А.Горчаков
Э. Тотлебен
Вопрос 3
Прочитайте отрывок из документа и укажите, к какому направлению общественной мысли 1830-1850-х годов принадлежал автор.

"Разрыв с народом, движение России по пути западной цивилизации под воздействием иного просветительного начала, измена прижним основам жизни, поклонение внешней силе, внешней правде; одним словом - вся ложь, всё насилие дела Петрова,- вот чем окрашен был городок Петербург при своём основании..."

Варианты ответов

марксизм
славянофильство
народничество
западничество
Вопрос 4
Установите соответствие.

Варианты ответов

денежная реформа
реформа управления государственными крестьянами
военные поселения
аграрная реформа
Вопрос 5
Запишите термин, о котором идёт речь.

Сподвижниками -реформаторами стали сверстники молодого царя, среди которых были граф П. Строганов, Н. Новосильцев, князь Чарторыйский, граф В. Кочубей. Вместе с императором они составили , на заседаниях которого обсуждались проекты преобразований.

186
254
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:

Gaga1111111
4,6(81 оценок)

Володимиро-Суздальське князівство, яке спершу називали Ростовським, потім Ростово-Суздальським (за назвами головних міст — Ростова і Суздаля) набуло піднесення за князя Юрія, прозваного Долгоруким. Своє прізвисько Юрій Долгорукий отримав, мабуть, за намагання приєднати до своїх земель якнайбільше нових територій.

Починаючи з 30-х рр. XII ст. Київська Русь стала розпадатися на окремі самостійні князівства. До середини XII ст. вона розпалася на 15 князівств, які лише формально залежали від Києва. На початку XIII ст. на Русі вже існувало близько 50 земель-князівств. Одним із наймогутніших князівств було Володимиро-Суздальське.

Північно-Східна Русь завжди була далекою окраїною східнослов'янських земель. До IX ст. тут жили фіно-угорські та балтські племена. Лише на зламі ІХ—Х ст. сюди з новгородської землі почали переселятися ільменські словени, а з південного заходу — в’ятичі Від іншої частини Київської Русі ці землі відокремлювали густі й важкопрохідні ліси, тому цей край часто називали Заліссям. У літописах збереглася згадка про те, як у XIII ст. під час князівських усобиць війська двох ворогуючих князів заблукали в лісах, і тому битва не відбулася.

Чому східні слов’яни переселялися в глухі, забуті Богом місця, що приваблювало їх тут? По-перше, у межиріччі Волги, Оки та Клязьми було досить придатної для рільництва землі. За наполегливої праці ці землі могли дати людині все необхідне для життя. По-друге, Північно-Східна Русь майже не страждала від нападів загарбників.

Популярно: История