Есть ответ 👍

Какой фестиваль проводится в Бишкеке​

231
362
Посмотреть ответы 3

Ответы на вопрос:


В Бишкеке проходит международный фестиваль "Оймо-2019". Мероприятие стартовало 25 июля на площадке возле памятника Курманджан датке в Дубовом парке и продолжится до 28 июля включительно.


ДатаНазвание / Место проведения

Описание

25 январяЛыжный забег CBT Арсланбоб / Село АрсланбобВас ждет лыжный забег, а после обед и фольклорное шоу.9 маяСоревнования по катанию на горных велосипедах CBT Арсланбоб / Село АрсланбобВы можете поучаствовать в соревнованиях или побыть зрителем. После вас ждет обед и фольклорное шоу.20 июняФестиваль «Курак, терме и сайма» / Село Барпы, Джалалабадская областьПоказ изготовления национальных изделий: лоскутное шитье, традиционная вышивка, ковры.4 июляАгро Фестиваль/Юрточный лагерь Жайчы(возле села Кок-Сай, южное побережье озера Иссык-Куль)Яркий фестиваль, где вас ждет увлекательное фольклорное шоу, выставка домашних животных, кыргызские национальные игры, выставка шерстяной продукции, конные игры и, конечно, вкуснейшие национальные блюда.19 июляФестиваль Национальных конных игр/Село Кызыл-Ой, Суусамырская долинаВы увидите национальные конные игры: улак тартыш, кыз куумай, эр-эниш; также вас ждет яркое фольклорное шоу; вкуснейшие блюда кыргызской кухни.25 июляФестиваль Национальных конных игр/ СВТ Кочкор, озеро Сон-КульВы увидите национальные конные игры: улак тартыш, кыз куумай, тыйын энмей, эр-эниш; также вас ждет яркое фольклорное шоу; вкуснейшие блюда кыргызской кухни.6 августаФестиваль конных игр и ловчих птиц CBT Тамчы/Село Тамчы северное побережье озера Иссык-КульДемонстрация соколиной охоты, национальные конные игры улак тартыш и тыйын энмей.15 августаФестиваль конных игр и ловчих птиц CBT Боконбаево/Юрточный лагерь Жайчы, возле села Кок-Сай, южное побережье озера Иссык-КульДемонстрация соколиной охоты, захватывающее фольклорное шоу, выставка-продажа сувениров, дегустация блюд кыргызской кухни.29 августаФестиваль национальных блюд СВТ Джалалабад/город Джалал-Абад, Джалал-Абадская областьПриготовление традиционных блюд кыргызской и узбекской кухонь.

Фольклорный концерт.3 октября«Осенний марафон во время сбора урожая орехов» Марафон в ореховом лесу 8 кмМарафон в ореховом лесу для взрослых на дистанцию 8 км, гонка на ишаках, захватывающее фольклорное шоу, борьба курош/алыш для детей, выставка местной продукции, фотовыставка .


З другої чверті XVI ст. ряд країн Європи став ареною Реформації — соціально-політичного та релігійного руху, під гаслами якого розгорталися Селянська війна у Німеччині, національно-визвольна боротьба у Нідерландах, Чехії, Угорщині, відбувалися глибокі політичні зміни у Франції, Швейцарії, Швеції, революції в Англії та Нідерландах. Внаслідок Реформації з римо-католицизму вийшла низка церков (лютеранська, кальвіністська, англіканська) і сект (анабаптизм, антитринітаризм), що отримали назву протестантських. Висунувши доктрину іння однією вірою, вони запропонували радикальне оновлення догматичних засад з метою наближення до духу раннього християнства, переглянули структуру і сутність церковних таїнств, відкинули авторитет церковної традиції, вважаючи єдиним джерелом Божественної істини Біблію. Протестанти надали провідну роль мирянам у церковному житті та управлінні, переосмислили функцію церкви і священства, заперечили їхню роль як посередників між людиною і Богом.

У другій половині XVI ст. і особливо наприкінці цього століття Реформація поширилась і в Україні 1. У лоні православ’я виявом її були деякі аспекти діяльності й програми братського руху. Як зазначалось у відповідних розділах цієї праці, братства у багатьох питаннях ставили цілі, подібні до тих, що їх вирішували реформаційні течії. Водночас і протестантські осередки знайшли собі прибічників в українських землях, значною мірою внаслідок попередньої діяльності раціоналістичних єресей, а згодом під впливом нововірчих центрів, які вже в середині XVI ст. діяли у прикордонних польських, білоруських, литовських, угорських теренах.

В Україні не могло залишитися непоміченим, хоч прямих свідчень в джерелах до нас не дійшло, виникнення протестантизму в Німеччині та інших країнах Європи. Звістки про повстання міщан Ґданська (1521), заворушення в Ельблонгу і Торуні мусили справити певне враження насамперед у Львові, який підтримував з цими містами постійні економічні зв’язки. Лютеранство, починаючи з 30-х рр., знайшло собі певну кількість прибічників у польських містах, а також у Вільнюсі. Поширювалося воно переважно серед міщан німецького походження. Якщо йдеться про Україну, то твори лютеранських авторів були відомі в містах. Однак серед українських міщан вони не могли в той час мати істотного впливу, оскільки виникли на ґрунті зовсім інших соціально-економічних та політичних відносин. Заможні міщани польського, німецького, італійського походження, як й інші католики, не прийняли лютеранства насамперед тому, що дорожили католицизмом як знаряддям для збереження їхнього привілейованого становища 2. Ось чому навіть серед німецьких міщан міст України лютеранство не знайшло такого поширення, як у деяких містах Польщі.

Певний відгук в Україні мали ідеї тодішніх антитринітаріїв, погляди яких систематизував італійський вчений-гуманіст М. Сервет. За розпорядженням Кальвіна, 1553 р. Сервета було спалено в Женеві. Прибічники його вчення тікають на Схід. Зокрема, в Західній Україні деякий час перебував відомий антитринітарій Франческо Станкаро 3. Антитринітарії критикували догмат про Трійцю, заперечували вчення про божественність Ісуса Христа і безсмертя душі. Погляди їх проникали в Україну безпосередньо з країн Західної Європи, а також через Південну Польщу, Трансільванію, Білорусь.

Популярно: Другие предметы