Есть ответ 👍

1. Що наказала вчителька із оповідання Г. Тютюнника «Дивак» намалювати дітям?
2. Як називали хлопця діти?
3. Яку пору року описано в творі?
4. Яким птахом милувався хлопець, ідучи до
школи?
5. Що любить робити Олесь?
6. Як до хлопця відносились однолітки?
7. Із ким уявно розмовляв Олесь на кризі?
8. Що намалював хлопчик попри завдання
вчительки малювання?
9. Куди хлопець гайнув під час уроку?
10. Як ти ставишся до вчинку Олеся на уроці
малювання?​

234
308
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


весною все цвіте, зеленіє, і про красу того буяння співають пісень птахи. усе вкривається зеленим серпанком, а дерева хтось ніби облив молоком. біло-рожево всміхаються садки. усе цвіте, піднявши до сонця зелені голівки, а понад дорогою стоять у молочному шумовинні розлогі каштани.

іду полем, а квітів безліч. квітів яскравих, радісних, буйних. вітерець їх колише, вони хитають голівками і ваблять до себе. зелень свіжа й чиста. часом спиняюся на узліссі і слухаю пташині співи. кожна пташка славить весну, і кожна славить на свій голос. часом він буває і не дуже приємний, але весною все здається найкращим. вже позліталися всі пташки, доки не з’явилися пташенята і не почалися турботи, вони розважаються співом.

я з дитинства люблю теплі, лагідні весняні дні. весна пролітає садками, полями, лісом, заквітчує все вривається потужно до міста, бере владу у свої теплі руки. блакитними очима дивиться на все весна. вона ще молода, ніжна, святково усміхнена. ще так недавно холодно дихала зима, а вже сьогодні — лагідне повітря весни огортає землю. потім весна поверне на літо, літо — на осінь, і в степу, де буяли квіти і трави стане тихо й сумно.

Популярно: Литература