Есть ответ 👍

Написати твір-мініатюру "Охорона праці очима дитини",

256
418
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Объяснение:

Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Пошук...

Menu

Епідемічна ситуація

Координаційні ради

Госпітальна рада

До обговорення

Обговорення

Заплановані онлайн-заходи

Державні закупівлі

Публічна інформація

Атестація лікарів

Форма запиту

Проєкти рішень

Інформація для батьків

Інше

Громадські обговорення

Облік запитів

Перелік відомостей

Доступні ліки

Інтернатура та вакансії для працевлаштування

Фінансовий звіт

Інформація для батьків дитини з інвалідністю

Адміністративні послуги

Медична статистика

«Охорона праці очима дітей» («Культура охорони праці»)

Категорія: Головна

У світі, за даними Міжнародної організації праці, кожного дня на виробництві гинуть 5 тисяч осіб, на рік – 2 мільйона, травмуються 270 мільйонів, 160 мільйонів отримують професійні захворювання різної тяжкості. В Україні у І півріччі 2010 року, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, кількість травмованих на виробництві зменшилась на 4%, кількість нещасних випадків зі смертельним наслідком - на 6%. Проте, незважаючи на стійку тенденцію до зниження рівня виробничого травматизму, у тому числі зі смертельними наслідками, він залишається ще досить високим порівняно з країнами Європи.

В Україні за статистикою, більше 70% нещасних випадків відбуваються через недостатню обізнаність працівників про безпечні методи роботи. За станом на 01.01.2010 року на обліку в Фонді соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України перебували 7808 дітей, що стали сиротами внаслідок загибелі батьків на виробництві, у тому числі 162 дитини є сиротами без обох батьків.

Зважаючи на такі обставини та відповідно до доручення Першого віце- прем’єр-міністра України А.Клюєва від 08.11.10 №64884/1/1-10 в Україні, у тому числі в Миколаївській області проведено акцію «Охорона праці очима дітей».

Організовано конкурс творів серед дітей дитячого відділення на тему: «Безпечна праця батьків – моє щасливе майбутнє». В малюнках відображена тематика «Професії моїх батьків та їх безпечна праця» та «Охорона праці очами дітей» (ураження електричним током, падіння з висоти, чим небезпечна професія медпрацівника, радіаційна безпека). Оформлено інформаційні вісники у приміщеннях відділення із залученням батьків, які працюють на виробництві „Життя людини – найголовніша цінність.

З метою ознайомлення з діяльністю проведено екскурсію до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань м. Южноукраїнська. Проведено екскурсії для учнів старших класів на ЮУ АЕС з метою вивчення безпечних технологій виробництва, проведено екскурсії до пожежної частини, міське відділення зв'язку, приватну фірму „Ремонт меблів”. Екскурсія до харчоблоку з метою - ознайомлення з безпечними умовами та знаками при користуванні електроприладами.

Проведена пізнавальна та розвивально-творча програма «Про своє здоров'я дбай - про безпеку пам'ятай». Обіграно теми «Якими предметами без дозволу дорослих не можна користуватись?», «Рятувальний патруль». «Праця повинна бути безпечною». Діти відгадували загадки, відповідали на питання. Найактивніші були нагороджені призами.


у великій вітчизняній війні на фронті і в тилу у радянських людей з усією силою проявилася самовідданість і дисципліна, масове самопожертву і величезну енергію, натиск і небачена стійкість, без яких перемога була   неможлива. що ця війна-остання, вірили. якщо б не вірили що ця війна остання,як би витримали?

Популярно: Українська мова