Есть ответ 👍

Напишите письмо Руслану,из поэмы Руслан и Людмил

202
230
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

Maxxwell1
4,4(19 оценок)

Милая Людмила !

Вы извините, если мой фамильярный тон Вас оскорбляет, но я всего лишь ученик(ца)  X класса и у меня нет опыта общения с людьми вашего положения.

Я хочу вам выразить своё восхищение .Я прочла о вас в поэме Пушкина . Да- да , Людмила, о вас слагают поэмы . Так вот, как только я прочла о вас , я была удивлена. Казалось бы , княжна , дочь князя Владимира, но нет в вас жеманства и высокомерия, которое обычно присуще девушкам , имеющим такую родословную. Вы очень юны, но уже нелёгкие испытания. Я могу только догадываться, что вы пережили , оказавшись в царстве Черномора . Совсем одна , но вы не растерялись и даже преподали хороший урок этому напыщенному и самолюбивому старцу. А ваши проделки с шапкой - невидимкой , заставившие его изрядно понервничать , настолько милы, что не вызывают осуждения. Рядом с вами было много мужчин , которые пытались добиться вашего расположения, но не все вели себя достойно. Вы не представляете моих переживаний, когда Фарлаф совершил гнусный и подлый поступок, убив спящего Руслана и похитив вас  . Но я не верила в такой конец вашей истории с Русланом. И была рада , когда всё встало на свои места. Людмила, Руслан настоящий воин и достойный мужчина и вы никогда не о своём выборе, я уверенна в этом. Я желаю вам только счастья . До новых встреч на страницах поэмы.


Написати роман «Провина зірок» Дж. Ґріну допоміг досвід роботи капеланом у лікарні для тяжкохворих дітей. Письменник багато спілкувався з хворими та їхніми родинами, вивчав спеціальну літературу. Ґрін зізнається, що хотів показати, що життя тяжкохворих людей, як і здорових, багате на різні події, воно не визначається тільки хворобою чи особливими потребами. Такі люди також здатні мріяти, любити, мандрувати. Але у суспільстві часто виникає проблема соціальної ізольованості хронічно хворих людей, таким чином, їм доводиться боротися і з фізичними наслідками своєї хвороби, і з навішуванням соціальних ярликів.

 

1 Текст роману (у скороченні) ви можете прочитати в електронній хрестоматії, що розміщена на сайті УОВЦ «Оріон».

Роман «Провина зірок» Дж. Ґрін присвятив Естер Ерл, дівчині із міста Квінсі (штат Массачусетс, США), яка було однією з перших «нердфайтерів» і придумала слоган цієї субкультури «Не забувай бути крутим». Естер була хвора на рак щитовидної залози і залежала від кисневого балона, як і Гейзел Грейс у «Провині зірок». Джон Ґрін спілкувався з дівчиною онлайн, приїздив до неї у гості. На превеликий жаль, у 2010 році, у віці 16 років Естер Ерл померла. «Я не міг би написати свій роман без її дружби», — зазначає письменник. Але водночас він наголошує, що Грейс — це не Естер.

Назва роману також має свою історію. Це алюзія на цитату із трагедії В. Шекспіра «Юлій Цезар»: «Буває, що самі для себе долю Ми творимо. / Тут не в планетах річ, / А в нас самих, у наших звичках рабських»1 (переклад з англійської Василя Мисика). Обігруючи цей уривок у своєму творі, Джон Ґрін водночас с його, бо лише «зірки», тобто доля, злий рок винні у тому, що відбувається з персонажами роману, вини підлітків у цьому немає

Объяснение:

Популярно: Литература