Есть ответ 👍

Придумати продовження казки про Голочку.

В одному селі жила собі Голочка. Вона була струнка, висока, з пишним волоссям в продовгуватому вушку. Але з нею ніхто не товаришував. Односельці навіть насміхалися з неї, шепотіли за її спиною. Бо вона була не схожою на них, не дуже струнких, не дуже високих, з тонким хвостом з вузликом на кінці. Всі вони працювали на одній фабриці --шили одяг. А в Голочки шити одяг не виходило: то пишне волосся плуталося, то стрункий стан гнувся. Тому вона ходила сама та споглядала на квіти, метеликів, сонечко.

І ось одного разу...

107
474
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


І ось одного разу вона ходила и помітила що на фабриці не було голочок и вона лише одна була и її попросили до вона не наважувалася, але зрозуміла, що вона така сама як і всі вона погодилася и стооо часу вона була найкращою на фабриці


Ми всі іноді кажемо неправду, брешемо, якщо бути точним. людина дуже часто починає брехати, щоб сховати свої слабкості від інших та виправдати свої помилкові вчинки. коли ми робимо щось не так, ми це відчуваємо, як і відчуваємо те, що наслідки нашої помилки будуть неприємними. не кожен має достатньо мужності собі в цьому зізнатися та взяти на себе відповідальність за вчинок чи помилку. як правило, людина вибирає найбільш легкий шлях – брехню в надії, що ніхто не побачить некрасивої частини її особистості. але проблема у тому, що будь яка брехня з часом стає відомою і завдає більших неприємностей, аніж сама ситуація, що провокувала людину на брехню. тоді наслідки можуть бути дуже непередбачуваними і людина втратить контроль над своїм життям. ще одна неприємна риса брехні полягає в тому, що вона затягує людину, як сипучі піски, адже щоб заховати ще глибше одну брехню, треба вигадати дві нові тощо. людина, яка бреше, також втрачає внутрішній спокій. кожну хвилину вона – свідомо чи ні – чекає того моменту, коли всі дізнаються правду. це завжди впливає на поведінку та здоров’я. крім того, нові й нові вигадки віднімають купу сил, які можна було б пустити в більш корисне русло, наприклад, в творчість. окрема мова про відносини. ніщо не руйнує їх так швидко та докорінно, як неправда. відносини будувати дуже складно: потрібне терпіння, любов, довіра. брехня одним рухом затирає все добре та прекрасне, що було між людьми. промайнувши лиш тінню мимохідь, вона забирає з собою відносин – довіру, яку так нелегко повернути знов. тому наступного разу, коли захочеться звернути на легку доріжку брехні, пам’ятай, що насправді ти втрачаєш набагато більше. ти втрачаєш частину себе, свій шанс на духовний розвиток, втрачаєш частину своєї душі…

Популярно: Українська література