Есть ответ 👍

Переказати письмово байку щука. Надо !

100
265
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Введення. За злочинну діяльність Щуку силоміць представили до суду. Опис суддів. Таємний зв’язок Щуки і Лисиці.

Основна частина. Судовий процес над Щукою. Винесено вирок, дія якого припинена.

Закінчення. Новий вирок суддів за пропозицією Лисички: «У річці ворожу Щуку утопити!» Що й було виконано.

Усі образи в цій байці є алегоричними. За масками криються типові персонажі з реального життя. Письменник бачив навколо себе суспільну несправедливість і не міг з нею змиритися, тому засудив її у своєму творі. Бо кожному українцеві по-справжньому болять негаразди та нечесність у своїй рідній землі.

Леонід Глібов у байці «Щука» зображує сучасну йому систему судочинства, і змальовуючи узагальнені образи суддів та працівників судової системи. Автор наголошує на проблемах нерозумності деяких державних працівників.


просматривай любые ответы с подпиской знания плюс

проверенный ответ

annaburyak777

annaburyak777 умный

дати характеристику павлусю з твору "скарб" пропоную так:

павлусь - головний персонаж твору "скарб". це єдина дитина у родині, про яку опікувались з самого раннього дитинства аж занадто. хлопець звик до того, що батьки для нього - то ніби слуги, які виконують всі його забаганки. неробство, бездіяльність, нудьга - ці слова якнайкраще характеризують життя павлуся. він звик нікому не , жити лиш у своє задоволення. павлусь - справжній егоїст, який не переймається життям інших людей, навіть рідних батьків. всі вважали, що "щастя, як горох з мішка, так і сиплеться на нашого павлуся". але чи справді таке сите, проте бездіяльне життя можна назвати щасливим? я вважаю, що ні. павлусь - не найкращий приклад для наслідування. це повний антипод справжнього українця, адже для людини позитивної характерними є риси працьовитості, щирості, любові до ближнього.

Популярно: Українська література