Есть ответ 👍

Оберіть одну тему Теми творів:
«Кожна пригода — до мужності дорога, а мрія у кожного в серці живе»
«Дитинство — чарівний світ пригод і роматики"
«Світ карколомних пригод звичайного хлопчика Климка»(за повістю «Таємне Товариство боягузів, або засіб від переляку №9» Лесі Ворониної)
«Цікаві пригоди Яви та Павлуші» (за повістю «Тореадори з Васюківки» Всеволода Нестайка)
«Таємничі пригоди друзів» (за повістю «Митькозавр з Юрківки, або Химера лісового озера» Ярослава Стельмаха).1. Завдання сьогоднішнього уроку — розповісти про прочитаний твір.
Нагадаю, що тип мовлення твору — розповідь.
Кілька правил успішної роботи з творами:• Скажіть «ні» переписуванню. Звісно, важливо читати так звану «критику», але якщо займатися подібним плагіатом, то це не буде розвивати ваші здібності в написанні творів. Можна використовувати її лише для того, щоб направляти свою думку в потрібне русло. Враження, твердження, висновки – повинні бути лише ваші власні.• Якщо йдеться про твір за літературним твором, варто його обов’язково прочитати. І вам не до короткий зміст. Ви самі повинні розуміти зміст роману, повісті чи оповідання, самі робити відповідні висновки і висловлювати свою думку.• Перш ніж написати твір, варто скласти план. Якщо вам важко дається написання творів, краще зробіть це не в «умі», а на папері. Щодо плану, то тут повинні бути присутні три головні частини – вступ, основна частина і висновки.• Якщо ви не зрозуміли чогось із твору, втратили сюжетну лінію, можливо, краще перечитати твір ще раз.Самостійне складання учнями плану твору.( 4-5 пунктів)Написання учнями твору. Обсяг 1- 1,5 сторінки.Написання твору на чернетці.Редагування твору і переписування його начисто

219
332
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


это что вообще??

Объяснение:

Популярно: Українська література