Есть ответ 👍

1. Чи можна за до портретної характеристики І.Брюховецького з’ясувати ставлення П. Куліша до свого героя? Чим це зумовлено?

2. Як ви вважаєте, через що виникла розбіжність у поглядах
Я. Сомка та І. Брюховецького щодо подальшої майбутньої долі України? Свої переконання обґрунтуйте.

3. Чи правильно вчинив Я. Сомко, відмовившись від до
Кирила Тура?

176
347
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Чёрная ра́да» (укр. Чорна рада) — исторический роман об Украине, написанный украинским писателем Пантелеймоном Кулишом, первые главы которого были опубликованы в 1845 году. В этой «хронике исторических событий» автор воспроизвёл известные исторические события — чёрную раду в Нежине в 1663 году. Произведение было написано под влиянием исторических романов Вальтера Скотта.


Кріпацтво, або кріпосне право (також кріпаччина[1], панщина[1], або панське право[2][3]) (від «кріпостей» — купчих документів на землю, відомих на Русі з кінця XV ст.[4]), у вузькому сенсі — правова система, або система правових норм при феодалізмі, яка встановлювала сиськузалежність селянина від феодала й неповну власність другого селянина. Знаходило юридичний вираз у прикріпленні селянина до землі, праві феодала на працю та майно селянина, відчужуванні його як із землею, так і без неї, надзвичайному обмеженні дієздатності (відсутність у селянина права порядкувати нерухомим майном, спадщиною, виступати в суді, права державної присяги тощо). Один з видів рабовласництва.

Популярно: Українська література