Есть ответ 👍

Образ тома сойера (устно)на укр.мове.

274
465
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Том сойєр - підліток з маленького провінційного містечка санкт -петербург на міссісіпі , великий непосида , неслухняний хлопчисько , що живить заздрість до справжньої свободи свого знайомця безпритульну гекльберрі фінна . стиснутий нескінченними благочестивими настановами , які змушує його вислуховувати виховує т. тітка поллі , він вічно їй докучає , пі щоразу покаранню , перетворюється на гру . нудьгуючи на уроках в недільній школі , т. завжди готовий на найвідчайдушніші пригоди , про які він прочитав у книжках про піратів , благородних грабіжників , їх прекрасних полонянок та зариті скарбах. хлоп'ячі затії несподівано зіштовхують т. з далеко не дитячими проблемами повсякденного життя містечка. безтурботність і відчуття власної захищеності у світі , овіяному для нього романтикою , розхитані у т. після зіткнення з новим , хоча і не відкривається йому у всій повноті світом дорослих . з непростих , навіть небезпечних ситуацій т. вибирається не з тверезого роздуми , а за натхненням, ведений захоплюючого його вигадкою. невикорінна жага пригод і ефектних вчинків зрештою є т. зійти на вершину , прославившись не тільки серед однолітків , але і у всьому містечку. т. додані риси , характерні особливо для персонажів ійської дитячої літератури , яка оспівувала живих хлопчиків , покликаних бути лідерами серед своїх однолітків. він несерйозний і в своїх серйозних підприємствах , бо не бачить їх важливості , проте , все на світі перетворюючи в гру , грає з відмінною серйозністю. у майбутньому йому, мабуть , уготована доля зразкового громадянина , який засвоїть всі чесноти , що викликали інстинктивне опір , поки до них насильно долучали т. вихователі і нудні дорослі. т. не роздумує , чи заслуговують виправдання застосовувані до нього виховні засоби ( різка за недисциплінованість в школі , побілка паркану в святковий день за витівка будинку або забруднений костюм) , а також не представляє істинної природи цінностей , які йому хотіли б прищепити . уявлення тома про моральність по -дитячому невизначені, але він аж ніяк не зазіхає на суспільні норми .

ответ: пропоную дібрати такі цитати до образу климка:

  бідність: "климко йшов босий, у куцих штанчатах, старій матросці, що була колись голубою, а тепер стала сіра, та ще в дядьковій кириловій діжурці"; " удвох з дядьком кирилом, вiдколи осиротiв. жили вони в

залiзничному барацi при самiсiньких колiях".

  працелюбність, жага до знань: "найбільша радість климка - покласти перед дядьком чепурно списані зошити, а самому заходитись поратися: винести миску з дьогтяною водою, витерти підлогу, де набризкано".

  успіхи в навчанні: "ільки з письма інколи мав "посередньо".

  вимушена самостійність, здатність у такому малому віці самостійно доглядати за собою: " їсти, прибрати в хаті, випрати одежину - він умів і сам".

  доброта, співчутливість: "климко видлубав у кишені одну тридцятку і поклав бабусі у пеляну, а сам швидко пішов геть".

  самовідданість: ", напнувшись надірваною плащ-палаткою, доки несли ноги", "а зараз треба мені назад, мене там ждуть…".

объяснение:

Популярно: Українська література