Есть ответ 👍

Твир на тему "чи завжди потрибно говорыты правду" 6 клас

246
290
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


з раннього дитинства нас вчать завжди говорити правду, поважати працю. правдива людина намагається не робити поганих  вчинків, яких їй довелося б соромитися..і потім приховувати від батьків і друзів. всім відомо, що «шило в мішку не сховаєш». так і правда - десь випливе. і людині буде соромно за брехню, з нього будуть сміятися. тому треба намагатися відповідати за свої слова і погані вчинки. чесна людина завжди викликає повагу, тому що вона ніколи не обманює. а брешуть тільки труси і невиховані люді. висновок такий: треба говорити завжди тільки правду.


                          "бо ти на землі людина" (твір-роздум)

  чому саме я обрав цю тему? все просто; на землі поживає багато людей, але не всі за нею так, як вона за нами.

  мені здається, що людина — не просто назва певної істоти. це звання. і, як кожне звання, воно передбачає високу відповідальність. злу і жорстоку людину ми називаємо нелюдяною. щось страшне і жахливе ми називаємо нелюдським. отже, такі риси не належать людині. інколи це слово пишеться з великої літери — людина. мені здається це правильним. людяність — це добро, це чесність, це турбота про інших, це здатність прийти на . тільки такою може бути справжня людина.

  людина робить добро, не чекаючи винагороди за це. інколи вона навіть може постраждати через це. пожежник, який рятує від вогню дитину, не думає про власну небезпеку. він робить добро, його вчинок називається людяним, а сам він є людиною.

  інколи про сміливу, відповідальну, сильну і добру людину можна почути,   що це "справжня людина". значить, боягузлива, підступна, зла людина є "несправжньою". то чи можна назвати таку істоту взагалі людиною? я вважаю, що ні.

  звання людини покладає на нас велику відповідальність. і ми повинні відповідати цьому званню.

Популярно: Українська мова