Есть ответ 👍

Побут та повсякденне життя давніх римлян​

213
419
Посмотреть ответы 3

Ответы на вопрос:

Nastasia13z
4,8(27 оценок)

Объяснение:

Римляни зазвичай прокидалися зі сходом сонця.

Після молитви починали снідати. На сніданок римляни, як правило, їли хліб, тістечка з медом, сир, інжир, оливки. З напоїв уранці вживали воду, зрідка молоко та вино. Часто подавали фрукти. Багаті громадяни роздавали бідним їжу і гроші, сподіваючись при цьому, що ті їх підтримають під час виборів.

Після обіду римляни присвячували вільний час відпочинку та розвагам. Робота всіх установ припинялася, зачинялися храми, крамниці. Як виняток, у цей час могли відбуватися засідання сенату й суду, народні збори. Після пообіднього відпочинку римські громадяни зазвичай ішли до терм, потім — вечеряли.

В основі римського чоловічого і жіночого костюмів була туніка. Чоловіки-громадяни також носили тогу — полотно вовняної тканини, яка драпірувалась навколо тіла через ліве плече так, що руки залишалися вільними.

Одягом римської бідноти і рабів була лише туніка із грубої тканини. У негоду вдягали прості дерев’яні черевики.

Опишіть одяг давніх римлян. Порівняйте його з одягом давніх греків або єгиптян. Як ви вважаєте, чи існувала мода у Стародавньому світі?

1 -2 — давньоримський одяг;

3 — давньоримські жіночі зачіски (малюнки з підручника історії XIX ст.)

4.   РОЗВАГИ МЕШКАНЦІВ РИМУ

Назвіть основні розваги римлян.

Улюбленим місцем відпочинку та розваг римлян були громадські бані — терми. Туди приходили помитися, розважитися, зайнятися гімнастикою, поспілкуватися, обмінятися міськими новинами та плітками. Молоді поети читали тут свої вірші. Деякі римляни проводили в термах цілі дні.

Крім басейнів для плавання, приміщення для відпочинку та бесіди, у термах були бібліотеки, бігові доріжки, спортивні майданчики, квітники та сади.

1 — Колізей (сучасний вигляд); 2 — 1. Кун. Скачки в римському цирку

Популярними розвагами римлян були також бої гладіаторів і перегони на колісницях. Наприкінці І ст. у Римі побудували амфітеатр, відомий у світі як Колізій.

Ця грандіозна споруда вміщувала понад 50 тисяч глядачів, які приходили подивитися на гладіаторські бої та цькування звірів. Висота Колізею — близько 48 м (це сучасний 19-поверхневий будинок). Величезні розміри споруди дозволяли одночасно битися на його арені 2 тисячам гладіаторів. Іноді тут влаштовувалися морські бої. Для цього через підземні труби арену Колізею наповнювали водою.

У підземних приміщеннях розташовувалися клітки для звірів, шпиталь для поранених. Перегони на колісницях відбувалися у Великому цирку — найбільшій споруді тогочасного Рима.

kareta2004
4,5(41 оценок)

ответ:Фото

Объяснение:


Побут та повсякденне життя давніх римлян​
Побут та повсякденне життя давніх римлян​
cthutq1597539
4,8(69 оценок)

Именно в эпоху ярко превозносится вопрос: "а каким путем должна идти россия? "западники это те  же современные которые стремились интегрировать культурные традиции своей родины под запад,а это,по  сути,славянофилы которые выделяют свои обычаи среди множества других.я больше поддерживаюсь взглядов славянофилов которые не смотря на все трудности и стагнацию современного общества стремятся сохранить свою культуру.

Популярно: История