Есть ответ 👍

Скласти інформаційний пакет про стефка і його сім'ю

213
278
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Славко Беркута — несподівано для себе й оточуючих програє змагання із фехтування, хтось паплюжить його ім'я, через що його навіть хочуть вигнати зі школи… Та ці проблеми він намагається вирішувати з гордо піднятою головою, як дорослий. І хоча йому не вірять, він не хитрує, не викручується. Славко говорить правду і стоїть на своєму, хай навіть його виженуть.

Лілі Теслюк — успішна, всебічно розвинена і талановита дівчинка, яка виявила себе і в кіномистецтві, і у бальних танцях, і у вивченні іноземних мов — ще один яскравий образ дитини у повісті, який, хоч і не так глибоко психологічно вмотивований, але важливий порушеною проблемою лідерства.

Юлько Ващук — відмінник у школі, розумний і талановитий хлопець, який обожнює малювати, проте закритий в собі, самотній. У конфлікті зі Славком, спровокованому Юльком, останній був поранений шпагою. Після цього він перестає бути другом Славка. Одного разу, коли Юлько ще із трьома хлопцями вийшов з гастроному, в якому він пив, його побачила працівниця міліції, спитала, як його звуть. Тоді Юлько назвався Славком Беркутою. Винним став Славко, якого згодом виправдали, проте вину Юлька так і не розкрили.

Стефко Вус — один з головних персонажів твору, напівсирота, якого виховує недбалий батько. Сестра Стефка, Настя, не витримавши батькового виховання, пішла до інтернату. Стефко жив вуличним життям, прогулював уроки, проте не втратив хороших людських рис: був прихильним до тварин, зробив спробу завадити Юльковому плану помсти Славкові за поранення.

Объяснение:


люди протягом довгих років воістину вічним питанням: чи дійсно щастя полягає в грошах? фахівці в економічній сфері, запевняють, що справа в кількості.

іншими словами, чим більше грошей у людини, тим щасливішою вона себе відчуває. адже від того скільки грошей від покупки отримає продавець, або від того скільки заощадить покупець, залежить ступінь задоволення цих людей.

інші дослідники стверджують, що брак або надлишок грошових коштів може негативно вплинути на людей схильних до депресії. так відомо чимала кількість випадків, коли своє життя закінчували самогубством не тільки люди небагаті або нужденні, а люди дуже і дуже навіть успішні. таким чином, схильні до зневіри і депресивного стану і багаті, і бідні люди, а одужання і вихід з цього стан відбувається завдяки підтримці близьких і люблячих людей чи силі характеру, а зовсім не за грошей.

психологи також займаються дослідженням цього питання багато років. вони стверджують, що якщо ставитися до грошей, проявляючи почуття міри, вони цілком можуть зробити людину щасливою. адже якщо людина жила в непроглядній злиднях досить довгий час, а після перейшов так сказати в середній клас, достаток навряд чи зможе йому нашкодити.

чи вірно твердження, що за гроші щастя купити не можна? якщо правильно витрачати гроші, вони можуть принести користь і зробити кого-небудь щасливим. часто нам здається, що ми відчуємо себе щасливішими при покупці нової дорогої машини, колекційного вина, сучасної плазмової панелі, а коли проходить задоволення від володіння цими матеріальними цінностями, нам здається що ми просто купили не ту модель авто або телевізора. а адже справа в тому, що радість від придбання притупляється і нічого не залишається всередині крім порожнечі.

куди краще радіти життю, витрачати кошти на подорожі, вечірки або пікніки з друзями, вкладати гроші в своє саморозвиток, робити подарунки рідним і близьким людям. психологи провели дослідження і визначили, що ж насправді робить людей щасливими?

виявилося, що щасливі люди в першу чергу відзначають в якості головного свого багатства — міцну сім’ю, вірних друзів, а зовсім не гроші.такі люди намагаються насолоджуватися життям і більше думати про хороші речі, не заздрити. адже у них і так є все, що потрібно саме їм для щастя.

Популярно: Українська література