Есть ответ 👍

1) Його ім'я в перекладі з японської означає «банан»
а) Мацуо Басьо
б) Р. Бернс
в) Лонгфелло
г) Дж. Родарі

2. Його поетичні твори близькі до народних пісень
а) Р. Бернс
б) Лонгфелло
в) Мацуо Басьо
г) Дж. Родарі

3. З якою метою Гітчі-Маніто піднявся на вершину Гір скелястих?
а) щоб скликати народи на раду
б) щоб подивитися на гарні простори
в) щоб поговорити з вітром
г) щоб бути ближче до сонця

4. Хто зліпив Люльку Згоди та Миру?
а) Гітчі-Маніто
б) Лонгфелло
в) Мацуо Басьо
г) Дж. Родарі

5. Хто з поетів любив працювати на землі, навіть мав власну ферму?
а) Лонгфелло
б) Дж. Родарі
в) Р. Бернс
г) Мацуо Басьо

6. Хто автор цих рядків: Ваша сила тільки в згоді, А безсилля – в ворожнечі!
а) Дж. Родарі
б) Р. Бернс
в) Мацуо Басьо
г) Лонгфелло

7. Він рано почав працювати, навчався в семінарії, став вчителем; часто вигадував для дітей вправи на розвиток фантазії.
а) Дж. Родарі
б) Лонгфелло
в) Р. Бернс
г) Мацуо Басьо

8. Який художній засіб використовує автор у цих рядках: Прощавайте, сині гори, білії сніги,Прощавайте, темні звори й світлії луги.
а) алітерацію
б) порівняння
в) метафору
г) анафору

9. Який художній засіб використовує автор у цих рядках: І ясний величний голос,Як потік, що з гір несеться,Як потік, що пада в прірву,Пролунав до всіх народів.
а) порівняння
б) алітерацію
в) уособлення
г) метафору

10. Який художній засіб використовує автор у цих рядках:В зброї всі, в яскравих фарбах,Як дерева в час осінній,Наче небо на світанні,Всі зійшлись вони в долині…
а) уособлення
б) метафору
в) алітерацію
г) порівняння

11. Який вірш складається з трьох рядків?
а) поема;
б) ода
в) хайку
г) рубаї​

262
324
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


точно даёшь стока балов?

Объяснение:


Глобальной болезнью современного общества являются вредные привычки с их негативными последствиями. С каждым годом количество людей с вредными привычками растет. Вредные привычки вызвать патологическую зависимость у человека, оказывая при этом отрицательное влияние на все системы его организма, что может привести к деградации личности.
Вредной привычкой является действие, повторяющееся с определенной частотой и приносящее вред человеку или его окружающим. Все вредные привычки и их последствия делят на вредные и неполезные. К вредным привычкам относят: наркоманию; курение; алкоголизм; токсикоманию; применение нецензурных выражений в речи; шопингоманию (нездоровую зависимость от покупок и магазинов); переедание в стрессовых состояниях; игроманию; интернет-зависимость; телевизионную зависимость; привычку грызть ногти, мотать ногой во время беседы и др. Очень часто у человека, имеющего склонность к привычкам подобного рода, присутствует генетическая предрасположенность к их появлению или наблюдаются такие признаки, как слабохарактерность, не контроля своих желаний, подверженность чужому влиянию. Такие люди, когда оказываются в плохой компании, подчиняются ее законам. С течением времени их привычки перерастают в зависимости.

Популярно: Другие предметы