Есть ответ 👍

Редагування тексту Записати текст, виправивши допущені у ньому орфографічні і пунктуаційні помилки. Підкреслити однорідні члени як члени речення
БИРЕЖІМО СВІТ ЯВОРІВ.
Ніколи не забуду своєї першої дитячьої драми, що тяшко й надовго ранила моє сердце. Біг я з важкеньким ранцем з школи. Зиркнув на лішиновий кущь біля стежьки і мерщій виламав собі добреньку лозину сів на «коня» та й гайнув, аж закуріло сиридиною вулиці.
Мені довго не прощали цього вчинку. Дерево в нашому силі дуже шанувалося, вважалося мало не св”ященним. Добре прегадую, що в першому класі на одному з уроків учителька просила:
— Не ламайте, діточки, ні Яблуні ні Груші ні Береста ні Тополі ні кущів усяких. Тільки садіть їх там, де голо, і полевайте.
Я бережу цей спогат. Він мені дуже дорогий не тільки поетичним підтекстом, а й своєю суттю: корисне, і прекрасне повязане в один вузол. Дерево кущ чагарник квіти билина зілля розмай рослини, без яких не уявити житя на зимлі.

124
316
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


Відповідь:

1) сурядні:

Останній або перший; океан, а не море; вітер чи буря; хліб і сіль; тьохкав та щебетав;  скромний і тихий; чи добре,  чи погано

2) підрядні  присудкові:

ударив грім; доброта перемагає;  збираються хмари; краса підносить;  поспіх не завадить; страх спутує; тиша запанувала

3) інші:

звичка мовчати; ближче до людей; любити волю;  один з багатьох;

дивний збіг; знання про природу; німе запитання.

Пояснення:

Популярно: Українська мова