ома7
26.12.2020 21:20
История
Есть ответ 👍

Срочьно даю 50 б Прочитайте уривок з історичного документа.

«Земля Ірландії належить ірландському народові; земля створена для того, щоб да-
I вати людству засоби для існування; ті, хто обробляє її, для цього мають незмірно більше

прав на повне володіння нею, ніж ті, хто перетворює землю на предмет обміну та об’єкт
для одержання вигоди або задоволення...»
Гасла якої організації проголошені у цитаті?
А «Земельної ліги»
І Б тред-юніонів
І В Фабіанського товариства
І Г ліберальної партії

195
242
Посмотреть ответы 3

Ответы на вопрос:

Angela11001
4,7(2 оценок)

Втрата Британією промислової першості.Кінець XIX ст. - період швидкого економічного піднесення США і Німеччини - для Англії обернувся втратою монопольних позицій у світовій промисловості й торгівлі. Наприкінці XIX ст. англійська індустрія посідала вже не перше, а третє місце у світі. Частка Великої Британії у світовій торгівлі скоротилася з 22 % у 1870 р. до 15 % у 1900 р.

Головна причина відставання країни полягала в застарілій технічній базі промисловості. Англійська індустрія, яка склалася ще наприкінці XVIII - у першій половині XIX ст., була не в змозі конкурувати з передовими підприємствами США й Німеччини. Для заміни устаткування були потрібні чималі кошти, але далеко не кожний підприємець був готовий здійснити дорогі технічні нововведення й у цьому не вбачалося особливої потреби. Наявність колоніальних володінь з неосяжними ринками збуту товарів, дешевою робочою силою і сировиною дозволяли одержувати високі прибутки, але технічне відставання невдовзі відбилося на обсягах виробництва. США стали випереджати Англію за виплавкою чавуну і сталі. Німеччина виявилася серйозним конкурентом у торгівлі і вже в 90-х роках почала тіснити Британію на її власних ринках. Англійський текстиль ще утримував першість у світі, але металургійна і металообробна галузі сильно потерпали від іноземної конкуренції.

Становище ускладнювалося тим, що британський уряд продовжував дотримуватися політики вільної (безмитної) торгівлі. Проте надходження до країни закордонної продукції ставило британських підприємців у невигідні умови. У 70-80-ті роки ринки Англії були переповнені іноземними товарами, ціни на них впали в середньому на 40 %. Порівняно з бурхливим розвитком країни в попередній період, такий стан справ в економіці сучасники сприймали як «велику депресію». У 1875 р. криза охопила також сільське господарство. Падіння цін, зумовлене конкуренцією дешевої заморської пшениці, призвело до зниження прибутків землевласників і масового розорення фермерів-орендарів.

Bogdasha30060t
4,7(93 оценок)

Я думаю  

А «Земельної ліги»

079023296
4,4(58 оценок)

Река  нил,самая большая и мощная

Популярно: История