Есть ответ 👍

Моє розуміння принципів нової драми на прикладі творів Пігмаліон та Ляльковий дім
ЕСЕ

134
172
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


ответ:«Ляльковий Дім» розпочинається сценою, коли Нора Гельмар повертається з міста, де робила різдвяні закупки. Її чоловік Торвальд виходить із свого кабінету й починає сварку, темою якої є сімейні фінанси, що обіцяють покращитися після того, як Торвальд став менеджером банку. Торвальд обурений боргами. Нора поводиться по-дитячому, а він отримує задоволення від того, що може повчати її як дитину.

Незабаром прибуває стара подруга Нори Христина Лінде, бездітна вдова, що планує перебратися до міста. Після смерті чоловіка вона залишилася без грошей, а тому змушена була братися за різні роботи, і тепер шукає не надто важкої роботи. Нора зізнається Крістін, що одного разу позичила гроші в адвоката Нільса Кроґстада, щоб урятувати життя Торвальда, коли він був дуже хворий. Втім, вона не розповіла про це чоловікові, щоб не поранити його гордість. Вона сказала, що отримала гроші від батька, який помер приблизно тоді ж. Вона виплачує борг із бюджету, який чоловік виділяє їй на домашнє господарство, а також заробляючи на копіюванні документів. Вона робить це потайки, у своїй кімнаті, й пишається тим, що заробляє гроші, як чоловік. Нова робота Торвальда обіцяє звільнити їх від боргів.

Объяснение:


хто такі ваганти? уявлення про середньовічну поезію було б неповним без латиномовної поезії вагантів (від латинського vagaпtis — бродячі люди). це були мандрівні священики, які не мали своїх парафій, монахи-втікачі, що через одруження чи пияцтво втратили духовний сан, веселі школярі та студенти. в університетах, у монастирських та міських школах європи заняття велися латиною. це давало змогу студентам перебиратись з одного місця в інше, з країни в країну.

свобода — понад усе. безжурне мандрівне плем’я поетів-вагантів віддавалося усім радощам мирського буття. дух вільнодумства царював у їхній поезії. радість і свобода — ось чого прагнула душа ваганта. чітко розподіленому на соціальні прошарки середньовічному суспільству вони протиставляли своє братство (орден), яке було відкрите всім веселим і добрим людям. а також тим, хто готовий був поділитися з нужденними своїми грішми та хлібом, хто відкидав суспільну і майнову нерівність. ваганти приймали у своє братство людей незалежно від національності й віросповідання. єдиним критерієм для них були чисті душа і серце.

проте, мріючи про людяність і рівність, ваганти на власному життєвому досвіді переконувались, ід° світ швидше злий, аніж добрий. їх переслідувала бідність, змушувала мерзнути і голодувати, переривати навчання.

Популярно: Українська література