Розповидь про любу професию 3 клас хорошист

113
195
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Останнім часом я все більше ціную професію бухгалтера. думаю, що зроблю її своєю власною. я вважаю, що молодь дуже помиляється, коли вважає бухгалтерію нудним заняттям. і зараз спробую це довести.бухгалтери потрібні скрізь: на виробництві, в установах, у фірмах приватних підприємців. без роботи ці спеціалісти не залишаться ніколи. вони професійно працюють з грішми та стежать за фінансами підприємства. також кваліфікований бухгалтер просто незамінний, тому на нього покладений обовязок розраховувати податки, своєчасно виплачувати їх державі та подавати великі точні звіти..бухгалтер — дуже сучасна робота, нею займаються освічені, успішні люди. вони обізнані у багатьох сферах знань: правознавстві, економіці, менеджменті, роботі з компютером. добре знають бухгалтери ділову українську мову та й іноземні мови теж.я не розумію, як може праця вважатися кимось нудною, якщо вона потребує зосередженості та застосування розумових зусиль! також бухгалтерія розвиває і здібності людини. бухгалтери можуть швидко та точно рахувати великі числа. обдурити людину цієї професії біля прилавка магазину просто неможливо.професія бухгалтера також привчає людину до акуратності та ідеального порядку. адже така праця вимагає великої відповідальності за матеріальні цінності.подивіться на типового представника даної професії. це підтягнута, ошатно вдягнена людина. звикнувши завжди бути енергійним та зібраним на роботі, бухгалтер залишається таким і поза нею. його життя теж добре впорядковане, але зовсім не нудне. адже праця кваліфікованого бухгалтера оплачується гідно, він може дозволити собі подорожувати, розважатися тощо. я сподіваюся, що, якещо я докладу до цього зусиль, мені теж коли-небудь пощастить обіймати посаду бухгалтера!

Итак, давайте рассмотрим несколько правил, которые бы вам выжить, попади вы в подобную ситуацию. Хочется надеется, что ни с кем из нас такого никогда не произойдет, однако же стоит запомнить несколько правил и надеяться только на себя.

Не тратьте понапрасну воздух. В классическом гробу запас воздуха — на час, максимум два. Глубоко вдыхайте, медленно выдыхайте. Вдохнув, не глотайте, это вызывает гипервентиляцию. Не зажигайте спички или зажигалку, это отнимает кислород, зато фонариком пользоваться не возбраняется. Не кричите: крик усиливает панику, учащается сердцебиение и дыхание, а значит и расход воздуха.

Расшатайте крышку руками; в самых дешёвых гробах из ДВП можно даже сделать дырку (обручальным кольцом, пряжкой ремня…)

Скрестите руки на груди, схватив ладонями плечи и стяните с себя рубашку вверх завяжите её узлом над головой; вися мешком у вас на голове, она защитит вас от удушья при попадании в лицо земли.

Сбивайте крышку ногами. Дешёвые гробы успевают сломаться под весом земли сразу после того как их закопают!

Как только крышка сломается, направляйте землю от головы к ногам, когда места станет мало, пытайтесь ногами прессовать землю в разные стороны.

Во что бы то ни стало попытайтесь сесть, земля заполнит пустое место и сместится в вашу пользу, не останавливайтесь и продолжайте дышать спокойно.

Вставайте!

Популярно: Українська література