Есть ответ 👍

Вспом­ни­те важ­ней­шие со­бы­тия ис­то­рии Ва­ше­го ре­ги­о­на или населённого пунк­та и вы­пол­ни­те за­да­ние. На­зо­ви­те одно любое ис­то­ри­че­ское со­бы­тие (яв­ле­ние, про­цесс), про­изо­шед­шее в Вашем ре­ги­о­не.

Какое зна­че­ние имело ука­зан­ное Вами со­бы­тие (яв­ле­ние, про­цесс) для Ва­ше­го ре­ги­о­на, или населённого пунк­та, или нашей стра­ны, или мира в целом?

Челябинск​

165
458
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:

laowiskskz
4,6(6 оценок)

у хvі–хvііі ст. світ був селянським, близько  80–90%  населення жило за рахунок того, що давала земля. клімат у той час був нестабільним. так, з хіv ст. у західній європі почалось похолодання, яке тривало до кінця хvіі ст.

з 1600 р. по 1800 р. населення західної європи збільшилося вдвічі і зросло із 100 до  211 млн. осіб., крім того, збільшилася  тривалість життя людини  – з 50 років, як це було у середньовіччі,  до 60–70 років. подорослішали у цей час і шлюби. у містах чоловіки заводили сім`ю зазвичай після 26 років, а дівчата виходили заміж у 15–23  роки. у селах одружувалися на 2–3 роки раніше. у ранній новий час, порівняно із середньовіччям, змінилося ставлення до дитини. піклування про її здоров`я, виховання, освіту й майбутнє перетворились на одну з найважливіших турбот сім`ї. помітно зросла роль жінки в суспільстві.  у хvі ст. виникли перші школи для дівчаток.  при королівських дворах виникають і двори. до них входили жінки з найближчого королеви, зазвичай дружини та родичі вельмож. негативним явищем у новий час залишалася ще велика смертність людей, особливо дітей: третина малят помирала, не досягши однорічного віку. часто у європі спалахували епідемії чуми й холери. також, європейці хворіли на туберкульоз, тиф та інші хвороби, з якими лікарі не знали як боротися.

Популярно: История