Есть ответ 👍

Цитата характеристика жука зайцы кактуса у творі ТТБ ​

185
234
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

авлвк5
4,4(93 оценок)

13.2. Портретна характеристика Кактуса. «Ми із Сашком завжди були однакові на зріст і сили в нас були рівні. Але після літніх канікул я побачив Кактуса й просто остовпів. Розумієте. раніше Сашко був невеличкий і худий, волосся в нього стирчало на всі боки, як колючки в кактуса. — через це його так і прозвали. А тепер він став схожий на гібрид жирафи з орангутангом. Тобто виріс одразу на дві голови й накачав м'язи, як у Шварценеггера!». Біля банку «заєць натягнув мені на голову такий же блазенський ковпак, накинув на плечі чорний плащ, розшитий золотими зірками, і я слухняно, мов дресирована мавпочка, почав і собі пританцьовувати на місці й хитати головою, подзенькуючи пришитими до ковпака дзвіночками».
Портретна характеристика Зайця й Жука. «З кущів викотився живий клубок. Двоє хлопців приблизно мого віку гамселили один одного руками й ногами. Один із хлопців — кругловидий, зі смішними, довгими, мов у зайця, передніми зубами. А другий, чорнявий, із чорними як смола очима й густими насупленими бровами». Біля банку «убрані вони були в яскраві циркові костюми, на їхніх головах були одягнені блазенські ковпаки з дзвіночками… Заєць почав крутити ручку якогось дивного музичного інструмента. що висів у нього на грудях, і до мене долинули пронизливі звуки знайомої мелодії».

Свою д.кедрин написал в 1938 году. поэта всегда интересовала тема. а в своей он прославляет творцов прекрасного. перед написанием кедрин неоднократно посещал красную площадь в москве, подолгу стоял возле памятника минину и , любовался красотой собора василия блаженного. именно это заставило поэта взяться за перо. но предварительно он изучал в библиотеке эпоху ивана грозного, интересовался строительством храмов на руси. легенда об ослеплении зодчих бармы и постника так потрясла кедрина, что он не мог не написать свою "зодчие".

Популярно: Литература