Есть ответ 👍

Що таке однорідні члени речення?​

222
482
Посмотреть ответы 3

Ответы на вопрос:


ответ: Однорідні члени речення — це такі члени речення, що виконують одну синтаксичну роль, відносяться до одного й того самого члена речення і поєднуються між собою сурядним зв'язком. Однорідні члени речення рівноправні і не залежать одне від одного. Вони називають поняття, близькі за своєю сутністю. Однорідні члени разом пов'язані тим самим підрядним зв'язком з іншим членом речення, який їх пояснює або який вони пояснюють.


Это предложения которые:

отвечают на одинаковый вопрос, относятся к одному и тому же слову, интонация перечисления.

На украинском делал через переводчик -  Українською робив через перекладач;

відповідають на однакове питання, відносяться до одного і того ж слова, інтонація перерахування.

Объяснение:


ответ:

природа - це вічне життя, становлення і рух.

природа не визнає жартів, вона завжди правдива, завжди серйозна, завжди сувора; вона завжди права; помилки ж і омани виходять від людей.

природа - творець всіх творців.

(і. гете).

з самого початку існування людини природа ставила перед нею певні вимоги. клімат, рельєф, - з усім цим людина змушена була рахуватися, пристосовуватися. природа таким чином впливала на   становлення національного характеру. 

у житті трапляється так, що природа дає нам дуже цінні уроки виживання і боротьби зі стихією. людина вже давно віддалився від природи, і перетинається з нею лише маленькими уривками, у вигляді іх тварин або рослин. вчені давно зрозуміли, що природа – це головне джерело здоров'я, життя, і історії походження людини. дружить з природою дуже важливо і корисно, тому що лише вона, при грамотному погляді на неї, здатна навчити як жити так, щоб залишатися якомога довше здоровим і молодим. 

справа в тому, що людина постійно витрачає ресурси планети, які рік від року виснажуються все сильніше і сильніше. багато лісу зазнали вирубці з-за того, що людина освоїв деревину як матеріал для виготовлення багатьох речей, багато болота осушились, з-за того, що людина прагнув их засіяти культурами, щоб прокормить себе самого. деякі тварини були приручені, а деякі і зовсім прижилися настільки, що фактично вже є членами сімей, як коти чи собаки.

Популярно: Українська мова