Есть ответ 👍

Практична робота 3 Тема. Порівняння будови мохів, папоротей та покритонасінних (квіткових) рослин.
Мета: порівняти будову мохів, папоротей та покритонасінних (квіткових) рослин; навчитися визначати за особливостями будови та процесів життєдіяльності належність виду до певного відділу рослин.
Таблиця. Порівняльна характеристика мохів, папоротей та покритонасінних.

Хід роботи
1. Розгляньте зелений мох Зозулин льон.
Зверніть увагу на особливості будови статевого покоління (стебло, листки, ризоїди) та нестатевого покоління (коробочку на ніжці, де дозрівають спори). Відзначте особливості проростання спори та формування статевого покоління. Результати занесіть до таблиці.

2. Розгляньте папороть.
Зверніть увагу на особливості будови нестатевого покоління (корені, кореневище, листки, спорангії) та статевого покоління (заросток зі статевими органами). Відзначте особливості типу росту листків. Результати занесіть до таблиці.

3. Розгляньте квіткову рослину.
Зверніть увагу на особливості будови. Визначте основні відмінності в будові виду від попередніх представників флори. Встановіть де гаметофіт, а де спорофіт. Результати занесіть до таблиці.

4. Зробіть висновки:
1. Основні відмінності в будові мохів, папоротей і покритонасінних;
2. Основні відмінності в особливостях розмноження мохів, папоротей і покритонасінних;
3. Які види рослин більш пристосовані до змінних умов зовнішнього середовища і чому?

265
443
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:

даша3643
4,4(77 оценок)

Ну, в природе, распространяет он свои семена, продолжая свой род, а для человека одуванчик не так уж и полезен, а так лекврства из них делают)

Популярно: Биология