Есть ответ 👍

Запишіть прислівники у три колонки відповідно до їх правопису: 1) разом, 2) через дефіс; 3) окремо. Віч/на/віч, зо/зла, на/ щастя, не/до/ ладу, по/маленьку, в/основному, на відмінно, у/решті/ решт, один/одним, більш/менш, дедалі, по людське, одним/єдине, сяк/так, щоправда, не? до/вподоби, всього/на/всього, потроху, без кінця/краю, безвісти, по/перше, удвох, по дідовому

2. Запишіть правильно прислівники, вилучаючи скісну риску. Назвіть орфограму.
День/у/день, раз/по/раз, ніч/крізьніч, раз/від/ разу, раз/за/разом, день при/дні, від/ранку/ до/ вечора, з/боку/на/бік, з/дня/на/день, з/роду/в/ рід, з/кінця/вікінець, один/no/одному, один/заодним.

279
326
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


У 1898 році, за шість років до смерті, Антон Павлович Чехов опублікував оповідання «Іонич», який викликав неоднозначну реакцію критиків. Втім, навіть неприхильні читачі визнали, що робота увійде в список кращих творів автора, - і мали рацію. Так, критик А. С. Глінка в 1903 році написав: «У чеховської галереї несвідомо байдужих людей, прімірённих з життям і глухих до голосу ідеалу, Іонич гідно займає чільне і почесне місце». Дмитра Старцева відразу ж записали в число «обивателів», тобто людей, які не мають високої мети в житті і живуть «за звичкою».

Популярно: Українська мова