Есть ответ 👍

Задание 2 ( ). Как правильно выполнять задания при изучении раздела информатики “Работа с редактором баз данных”.

На бланке создать структуру таблицы базы данных «Ученик», содержащую следующие поля: Фамилия, Имя, Школа, Класс, Дата рождения, Вес. Определить и начертить 2 таблицы:
с указанием типов и формата полей;
с заполненными 5 записями.
Определить первичный ключ таблицы. Отметить его в начерченной ранее таблице.
Добавить в структуру таблицы после поля «Дата рождения» поле «Рост». Начертить вновь полученную таблицу. Указать тип данных для поля «Рост». Описать, какие действия нужно выполнить для добавления поля в таблицу базы данных.
Описать удаления из структуры таблицы поля «Вес».
Описать удаления из таблицы второй и пятой записи.
Задание необходимо выполнить письменно на бланке. Заполнение таблицы записями обязательно.

Допускается выполнение работы в MS Access или OpenOffice. В случае использования MS Access на проверку нужно прислать файл базы данных в формате .accbd, а также приложить скриншоты выполнения каждого пункта задания.

ответ на 4 и 5 задание нужно дать в развернутой форме с полным описанием всех выполняемых действий.

142
494
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


Склавіни і анти

Одними з перших, хто згадує про антів і склавінів є Готський історик Йордан (VI століття) і візантійський історик Прокопій Кесарійський (близько 490-565 рр).

Перший, коли згадує про венеди в своїй книзі "про походження і діяння гетів" говорить про те, що "хоча їх найменування тепер змінюються відповідно різним родам і місцевостям, все ж переважно вони називаються склавинами і антами б життя у них, як у массагетов, грубий, без всяких зручностей, вічно вони покриті брудом, але по суті вони не погані і зовсім не злісні, але у всій чистоті зберігають гуннскіе звичаї" - Прокопій Кесарійський.

Також, він говорить про те, що анти найсильніше з обох племен і розташовуються на землях від Дністра до Дніпра.

"Склавини живуть від міста Новіетуна і озера, іменованого Мурсіанським, до Данастра( Дністер), і на північ — до Вісли (Вісла); замість міст у них болота і ліси".

Крім цього, у Йордану можна знайти інформацію про те, що в кінці IV століття анти ворогували з готами. І спочатку навіть відбили напад військ готів. Але потім були розгромлені готським королем Вінітарієм, який стратив правителя антів Божа, його синів і 70 старійшин.

Прокопій Кесарійський у своїй праці "війна з готами" пише наступне:

"Ці племена, склавіни і анти, не управляються однією людиною, але здавна живуть в народоправстві (демократії), і тому у них щастя і нещастя в житті вважається справою спільною. І в усьому іншому у обох цих варварських племен все життя і закони однакові".

Склавіни і анти, згідно з Прокопієм Кесарійським, раніше були відомі як суперечки, тобто розсіяні (вони проживали на великих Крім того, візантійський історик згадує, що анти і склавини посварилися і між ними спалахнула війна. Переможцями як не дивно вийшли склавіни. Також, історик згадує про постійні слов'янські набіги на територію Візантії.

Візантія, або Ромейська імперія на той період часу саме процвітаюча держава, оплот цивілізації.

Візантія, або Ромейська імперія на той період часу саме процвітаюча держава, оплот цивілізації.

Н. М. Карамзін (знаменитий російський історик і письменник) щодо набігів слов'ян говорить про те, що "з часів Юстиніанових, з 527 року, утвердившись в Північній Дакії, починають вони діяти проти Імперії, разом з угорськими племенами і братами своїми антами, які в околицях Чорного моря межували з болгарами. Ні сармати, ні готфи, ні самі гуни не були для імперії жахливіше слов'ян. Іллірія, Фракія, Греція, Херсонес – Всі країни від затоки Іонічного до Константинополя були їх жертвою".

І лише легендарний візантійський полководець Велізарій зміг стримати цей натиск ("але більш казною імператорською, ніж перемогою, відвернув цю грізну хмару від Константинополя").

Склавіни і анти, все частіше і частіше, стають найманцями на службі у Візантії. Багато слов'янських племен укладали союз з Візантією дозволу про те, щоб оселитися на її території. Так слов'яни засіли такі сучасні країни, як Хорватію, Словенію, Сербію, Боснію.

Популярно: История