Есть ответ 👍

стислий міні-твір "Романтичність, мужність, сила волі української жінки" з прикладами Соломії з твору "Дорогою ціною"​

169
495
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Объяснение:

Українських письменників завжди захоплювала постать жінки, що здатна на смерть в ім'я свого кохання. Ще в давньому літописі оспівується жертовна і щира любов дружини князя Ігоря Ярославни. Глибоке почуття жінки змалював в оповіданні "Дорогою ціною" і М. Коцюбинський.

Героїня твору — рішуча і смілива жінка. Невідомо, як Соломія стала дружиною нелюбого чоловіка, але з усієї її поведінки видно, що не за власним бажанням. Це натура безкомпромісна і волелюбна. Не роздумуючи довго, вона кидається навздогін за своїм коханим і разом з ним поділяє небезпеку важкого шляху. Боротьба за своє кохання до Остапа — це її жіночий вияв свободолюбства, прагнення вирватися з неволі моральної. Соломія надзвичайно мужня. Її жахають палаючі плавні, але вона не відступається від своєї мети — знайти пораненого Остапа. Справжнім гімном хоробрості жінки, силі її почуття звучать останні сторінки оповідання. На фоні поведінки Івана Котигорошка рішення Соломії напасти на турецьку варту виглядає подвигом. Під час нападу вона кмітлива, рішуча і смілива. Однак, їй не вдається врятувати коханого та ви самій з холодного Дунаю. Остання думка жінки — про Остапа. Цим письменник підкреслює її відданість коханому.

Мене захоплює сила любові цієї жінки, її щире та вірне серце. Я уклоняюсь її моральній чистоті, жертовності і силі волі.


ідокремлені обставини виділяються у вимові інтонацією, а на письмі — комами. вони, як правило, пояснюють дієслово-присудок і можуть стояти в різних позиціях по відношенню до нього. за будовою відокремлені обставини бувають  поширені  та  непоширені.

відокремлюються: 1) поширені обставини, виражені дієприслівниковим зворотом у будь-якій позиції по відношенню до означуваного дієслова-присудка (при в’їзді в село вершників уже чекали,  юрмлячись край доріжки, босоногі діти); 2) обставини, виражені іменниками зі словами  незважаючи на,  починаючи з, кінчаючи  (сікач,  незважаючи на свою чималу вагу й короткі ноги, дуже прудко бігає  (остап вишня)); 3)  непоширені обставини, виражені одиничними дієприслівниками (мружачись, софія взяла зі стола маленький срібний дзвоник).

за бажанням автора можуть відокремлюватись обставини, що починаються словамивсупереч, наперекір, на зло, попри, залежно від, відповідно до, подібно до, у зв’язку з, завдяки, внаслідок, на випадок, за браком, за відсутністю, на відміну від, особливо(наперекір огню і смерті, полки незборені і вперті боям виходили навстріч  (м. 

не відокремлюються  інтонацією й на письмі одиничні дієприслівники, що виступають у ролі обставин способу дії, які позначають фізичний чи психічний стан або положення в просторі. такі дієприслівники стоять після дієслова-присудка, до якого відносяться, і набувають значення прислівника (вона сиділа  замислившись  (ю.

 

Популярно: Українська мова